Tehnoloģijas

“Porsche” ar jaunu lietotni uzlabo digitālos pakalpojumus viedtālruņiem

“Porsche” ar jaunu lietotni uzlabo digitālos pakalpojumus viedtālruņiem

Apvienojot vairāku lietotņu funkcijas, “Porsche” laiž klajā jaunu digitālo platformu visiem ar automobili saistītiem pakalpojumiem – “My Porsche”, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Izveidotā lietotne “My Porsche” darbosies kā klientu centrālā saskarne ar auto un zīmolu. Pārņemot nozīmīgas funkcijas no “My Porsche Essentials”, “Connect App” un “Car Connect App”, kā arī turpmākajos mēnešos papildinot ar “Porsche Charging” un “Porsche – Good to know” lietotņu iespējām, jaunā digitālā platforma ļaus vienkāršāk un ērtāk piekļūt “Porsche” digitālajai pasaulei.

Izmantojot modernu lietotāju saskarni, plānots, ka “My Porsche” kļūs par daudzpusīgu rīku, ko ikdienā izmantot katram sporta automobiļu ražotāja klientam. Jāpiebilst, ka šī lietotne būs pieejama “Porsche” modeļiem, sākot ar 2016. gadu.

Savienojot viedtālruni ar “Porsche” automobili, lietotnē varēs aplūkot svarīgākos transportlīdzekļa parametrus, kā arī atsevišķas funkcijas būs iespējams kontrolēt ar tālvadību. Tāpat lietotne nodrošinās informāciju par uzlādi, ļaus ērti sazināties ar servisa centru un pieteikt apkopi.

“Porsche” ar jaunu lietotni uzlabo digitālos pakalpojumus viedtālruņiem

“My Porsche” lietotne savieno viedtelefonu ar automobili

Kā centrālā saskarne starp katru “Porsche” vadītāju un viņa automobili, “My Porsche” lietotne piedāvā plašu funkciju klāstu ne tikai “Porsche” modeļiem ar tradicionālajām piedziņām, bet arī hibrīdiem un elektroauto – sākot ar informāciju par pašreizējo šķidrumu līmeni, beidzot ar uzlādes sākšanu.

Kad “My Porsche” savieno ar automobili, klientam ir pieejama informācija par automobiļa statusu. Lietotne parāda degvielas vai uzlādes līmeni, pašreizējo nobraukumu, auto atrašanās vietu, kā arī ļauj aplūkot pēdējo braucienu statistiku vai VTS izsekošanas sistēmas uzstādījumus. Ja automobilis brauc ātrāk par noteikto ātruma ierobežojumu, lietotne brīdina lietotāju ar paziņojumu.

Tāpat tā var arī aizslēgt un atslēgt “Porsche”, kontrolēt gaisa kondicioniera sistēmu un papildu sildītājus ar akumulatoru darbināmos automobiļos. Izmantojot šo lietotni, klienti spēj piekļūt digitālām ekspluatācijas rokasgrāmatām un tehniskās palīdzības video.

“My Porsche” lietotne piedāvā arī visaptverošu tīklojumu. Tā savieno straumēšanas pakalpojumu sniedzēju kontus un kalendārus ar attiecīgajām lietotnēm automašīnā. Digitālā platforma vienkāršo navigāciju, sinhronizējot galamērķus un apskates objektus starp viedtālruni un “Porsche” komunikāciju sistēmu (PCM).

“Porsche” ar jaunu lietotni uzlabo digitālos pakalpojumus viedtālruņiem

Pieejama pašreizējos un vecākos “Porsche” modeļos

“My Porsche” lietotne pieejama 47 valstīs un 25 valodās “Apple iOS” (“iOS” 14 un jaunākas mobilās operētājsistēmas) un viedtelefoniem ar “Android” operētājsistēmām (“Android” 8 un jaunākas). Klienti var pierakstīties ar saviem “Porsche ID” kontiem vai reģistrēties tieši lietotnē. Funkcijas, kas piekļūst automobilim, ir pieejamas visiem pašreizējiem modeļiem, kā arī vairākiem iepriekšējiem modeļiem, tostarp, sākot no 2016. gada izlaistajiem “718 Boxster”, “718 Cayman”, “911”, “Panamera”, “Macan”, “Cayenne” un visiem “Taycan” automobiļiem.

Funkciju klāsts var variēt atkarībā no modeļa, ražošanas gada un pieejamības valstī. Lietotni iespējams bez maksas lejupielādēt “Apple App Store” un “Google Play Store”, un to nepārtraukti uzlabo un optimizē.

Papildu informācija, kā arī video un foto materiāli pieejami “Porsche Newsroom.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top