Tehnoloģijas

“Porsche” paplašina darbību Telavivā

“Porsche” paplašina darbību Telavivā

 “Porsche” digitālā struktūrvienība “Porsche Digital GmbH” sadarbībā ar “Porsche Ventures” paplašina savu darbību Izraēlas tehnoloģiju pilsētā Telavivā. Uzņēmums palielina savas investīcijas, lai pievērstu uzmanību kiberdrošībai, kā arī plāno papildināt komandu ar augsti kvalificētiem ekspertiem, informēja uzņēmumā.

“Porsche Digital” kopš 2018. gada darbojas Izraēlā. Uzņēmuma pamatdarbība ir identificēt jaunus digitālās uzņēmējdarbības modeļus un ieguldīt finanses tehnoloģiju jaunuzņēmumos. Tā šīs inovatīvās tehnoloģijas nonāk “Porsche AG” ražošanas izpētes un izstrādes posmos, kā arī citās biznesa jomās.

Telaviva ir viens no aizraujošākajiem tehnoloģiju centriem pasaulē, jo īpaši viedās mobilitātes, mākslīgā intelekta, lielo datu un kiberdrošības nozarēs. “Porsche Digital Tel Aviv” ir svarīgs dalībnieks vietējā tehnoloģiju tirgū, pateicoties tā investīcijām un inovācijām.

“Mēs ticam Telavivai kā inovāciju centram. Šeit rodas revolucionāras idejas un tehnoloģijas tieši tajās jomās, kurās mēs vēlamies attīstīties,” saka “Porsche” valdes priekšsēdētājs un par finanšu un IT jautājumiem atbildīgais valdes loceklis Lucs Meške.

Meške uzskata, ka “Porsche Digital” Telavivā investē tajās digitālajās tehnoloģijās, ko ilgtermiņā var integrēt “Porsche” IT vidē un pārnest uz digitālajiem biznesa modeļiem. “To pierāda arī mūsu nesenās investīcijas kiberdrošības uzņēmumā “Valence Security”, uzsver Meške.

“Porsche Ventures” investīcijas inovācijās

“Porsche Ventures” ir “Porsche AG” riska kapitāla struktūrvienība, un tās biroji atrodas ne tikai Telavivā, bet arī Štutgartē, Berlīnē, Paloalto un Šanhajā. Tā investē inovatīvās tehnoloģijās un biznesa modeļos visā pasaulē.

Piemēram, “Porsche” 2019. gadā iegādājās mazākuma akciju daļu Izraēlas uzņēmumā “TriEye”, kas koncentrējas uz sensoru tehnoloģijām īsviļņu infrasarkanajiem signāliem. Šī tehnoloģija ir nozīmīga daudzu asistentu sistēmu funkcionēšanai, kā arī autonomas braukšanas funkcijām, kas var palielināt sistēmas efektivitāti.

“Mūsu mērķis ir ātri laist tirgū digitālos produktus un izstrādāt tehniskas inovācijas ar pievienoto vērtību mūsu klientiem. Tāpēc mēs investējam specializētos partneros visā pasaulē, kas piedāvā atbilstošās prasmes,” norāda “Porsche” attīstības vadītājs Mihaels Šteiners.

“Porsche Digital” – jaunuzņēmumu un IT speciālistu partneris

“Porsche Digital” visā pasaulē strādā aptuveni 350 eksperti. Viņi rada jaunus digitālos biznesa modeļus “Porsche” un citiem uzņēmumiem.

“Porsche Ventures” stratēģiskās investīcijas palīdz saīsināt laiku, kas nepieciešams jaunu produktu un pakalpojumu nonākšanai tirgū. Uzņēmums arī papildina “Porsche AG” digitālo ekosistēmu ar revolucionārām tehnoloģijām un ārējām perspektīvām. Tā viņi atbalsta “Porsche” digitālo transformāciju.

““Porsche Digital” ir spēcīgs partneris jaunuzņēmumiem visā pasaulē. Telavivā mēs jau vairākus gadus veiksmīgi sadarbojamies ar dažādiem tirgus spēlētājiem un turpināsim paplašināt savu portfeli arī nākotnē,” saka “Porsche Digital GmbH” izpilddirektors Matiass Ulbrihs.

Papildu informācija, kā arī video un foto materiāli pieejami “Porsche” Newsroom.

Par SIA “Baltijas sporta auto”

Oficiālais “Porsche” pārstāvis Latvijā – SIA “Baltijas sporta auto” – lepojas ar dinamisku un zinošu komandu, kā arī 20 gadu pieredzi auto tirdzniecības industrijā. “Baltijas sporta auto” ir autorizētais “Porsche” dīleris Latvijā, kas nodrošina uzticamu un uz klientiem orientētu tirdzniecību un auto servisu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top