Tehnoloģijas

“Porsche” pievienojas ANO Globālajam līgumam 

“Porsche” pievienojas ANO Globālajam līgumam 
Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) ir apstiprinājusi “Porsche” iekļaušanu pasaulē svarīgākajā iniciatīvā, kas attiecas uz ilgtspējīgu un atbildīgu korporatīvo pārvaldību, informēja uzņēmumā.

Globālais līgums ir daudzpusēja platforma atbildīgas uzņēmējdarbības prakses izstrādei un ieviešanai. Galvenie līguma līdzdalības uzņemšanas kritēriji ir ilgtspējīgi stratēģiskie mērķi un atbilstība ētikas standartiem.

““Porsche” īsteno ilgtspējas stratēģiju gan visā uzņēmumā, gan kopā ar saviem partneriem. Līdz 2030. gadam mūsu mērķis ir kļūt par oglekļu izmešu neitrālu uzņēmumu, tai skaitā arī turpmāko BEV modeļu ražošanā,” norāda “Porsche AG” par iepirkumiem atbildīgā valdes locekle Barbara Frenkela.

Pēc viņas vārdiem, dalība ANO Globālajā līgumā skaidri uzsver “Porsche” vēlmi balstīt savu uzņēmējdarbību uz ekoloģiskiem pamatprincipiem un taisnīgiem darba apstākļiem.

ANO Globālais līgums ir aicinājums uzņēmumiem veidot savu darbību un stratēģijas atbilstoši desmit vispārpieņemtiem principiem cilvēktiesību, darba, vides un pretkorupcijas jomās. Tas ir nepieciešams, lai atbalstītu ANO ilgtspējīgas attīstības mērķus (IAM) .

Globālais līgums tika izstrādāts 2000. gadā. Tā ir lielākā korporatīvās ilgtspējas iniciatīva pasaulē, kurā ir vairāk nekā 15 000 uzņēmumu un 3 000 ar uzņēmējdarbību nesaistītu dalībnieku vairāk nekā 160 valstīs.

Papildu informācija, kā arī video un foto materiāli pieejami “Porsche” Newsroom: newsroom.porsche.com

Par SIA “Baltijas sporta auto”

Oficiālais “Porsche” pārstāvis Latvijā – SIA “Baltijas sporta auto” – lepojas ar dinamisku un zinošu komandu, kā arī 20 gadu pieredzi auto tirdzniecības industrijā. “Baltijas sporta auto” ir autorizētais “Porsche” dīleris Latvijā, kas nodrošina uzticamu un uz klientiem orientētu tirdzniecību un auto servisu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top