Tehnoloģijas

“Porsche” prezentē trešo “Cayenne” “E-Hybrid” versiju

“Porsche” prezentē trešo “Cayenne” “E-Hybrid” versiju
“Porsche” jauno “Cayenne” ar hibrīda dzinēju modeļu klāstu nule papildinājis trešais variants – “Cayenne S E-Hybrid”, kurā sabalansēta izcila braukšanas dinamika, komforts un efektivitāte, informē uzņēmumā.
Tādējādi nesen atjauninātajā luksusa SUV sērijā ir pieejami trīs modeļi ar elektrificētu dzinēju – “Cayenne E-Hybrid”, “Cayenne S E-Hybrid” un “Cayenne Turbo E-Hybrid”.

“S E-Hybrid” ir pieejams SUV un “SUV Coupé” virsbūves variantos. Šogad atjaunotā “Cayenne” hibrīda tehnoloģija ar inteliģento enerģijas pārvaldību arī šim modelim nodrošina palielinātu nobraukšanas attālumu ar elektroenerģiju un īsu uzlādes laiku.

Modelī “Cayenne S E-Hybrid” atjaunoto 3 litru V6 dzinēju ar 260 kW/353 ZS jaudu papildina 130 kW (176 ZS) elektromotors. Kopā tie nodrošina 382 kW (519 ZS) sistēmas jaudu un maksimālo griezes momentu 750 Nm. Augstais jaudas potenciāls atspoguļojas arī braukšanā. “Cayenne S E-Hybrid” no 0 līdz 100 kilometriem stundā paātrinās 4,7 sekundēs, maksimālais ātrums ir 263 km/h.

“Porsche” prezentē trešo “Cayenne” “E-Hybrid” versiju

Pneimatiskā balstiekārta ar divu kameru un divu vārstu tehnoloģiju maksimālam komfortam

“Cayenne S E-Hybrid” standarta adaptīvā pneimatiskā balstiekārta nodrošina lielāku veiktspēju un uzlabotu braukšanas pieredzi. Tās inovatīvā divu kameru un divu vārstu tehnoloģija sniedz sevišķi plašu atsperojuma diapazonu – no īpaši komfortablas līdz augstas veiktspējas dinamiskai darbībai.

Vienlaikus jaunajos “S E-Hybrid” modeļos ir optimizēta pašreizējās “Cayenne” paaudzes hibrīda sistēma. Tikai ar elektroenerģiju (“EAER City”) var nobraukt līdz pat 90 kilometriem, sniedzot iespēju ikdienā pārvietoties bez kaitīgajiem izmešiem. “Porsche” šādu attālumu nodrošina, izmantojot akumulatoru ar 25,9 kWh ietilpību. Jaunais automobilī iebūvētais maiņstrāvas lādētājs pilnībā uzlādē “Cayenne S E-Hybrid” mazāk nekā divarpus stundās pie piemērota barošanas avota ar uzlādes jaudu līdz 11 kW.

“Porsche” prezentē trešo “Cayenne” “E-Hybrid” versiju

Arī vizuāli “Cayenne S E-Hybrid” nevainojami iekļaujas esošajā modeļu klāstā. Standarta aprīkojumā tam ir 20 collu “Cayenne S” diski, un tas ir aprīkots ar izplūdes sistēmu ar diviem matēta nerūsējošā tērauda uzgaļiem. SUV modelim “Cayenne S E-Hybrid” ir eksterjera pakete “Silver”, kupejai – eksterjera pakete “Black”. Braukšanai naktī drošību un komfortu nodrošina standarta “LED matrix” priekšējie lukturi. Jaunie inovatīvie “HD matrix” LED priekšējie lukturi pieejami papildaprīkojumā.

Standarta aprīkojums salonā ietver astoņos virzienos regulējamus sēdekļus, “Sport Chrono” paketi, tostarp režīmu slēdzi braukšanas programmas izvēlei, pedāļu uzliktņus no nerūsējošā tērauda un “Diamar” salona pakotni “Silvershade” tonī.

“Porsche” prezentē trešo “Cayenne” “E-Hybrid” versiju

Autovadītājs var izmantot arī lietotnes “My Porsche” papildu iespējas, tostarp jaunās “Apple CarPlay”® funkcijas. “Porsche” ir pirmais autoražotājs, kas “CarPlay”® lietotnē nodrošina vieglāku piekļuvi automašīnas funkcijām.

“Cayenne S E-Hybrid” vēl lielāku komfortu rada jaunais papildu komplektācijā iekļautais ekrāns pasažierim, kas ietver automašīnā iebūvētas video funkcijas, kā arī uzlabotu gaisa kvalitātes sistēmu, kas paredzēts daļiņu un bīstamu vielu filtrēšanai.

Jaunos “Cayenne S E-Hybrid” modeļus var pasūtīt jau tagad. Latvijā “S E-Hybrid” pieejams, sākot no 120 490 eiro (“Coupé” – no 124 300 eiro), ieskaitot PVN un katrai valstij specifisku aprīkojumu. Piegādes sāksies 2023. gada novembrī.

“Porsche” prezentē trešo “Cayenne” “E-Hybrid” versiju

Visiem “Porsche” jaunajiem automobiļiem ir tipa apstiprinājums saskaņā ar WLTP. Oficiālās NEDC vērtības, kas iegūtas no WLTP vērtībām, kopš 2023. gada 1. janvāra vairs nav pieejamas jauniem automobiļiem un tāpēc netiek norādītas.

Papildu informācija par jauno vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un CO2 izmešiem ir pieejama ziņojumā “Vadlīnijas par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 emisijām un enerģijas patēriņu”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT, Hellmuth-Hirth-Strasse 1, D-73760, Ostfilderna.

“Porsche” prezentē trešo “Cayenne” “E-Hybrid” versiju

Par SIA “Baltijas Sporta Auto”

Oficiālais “Porsche” pārstāvis Latvijā – SIA “Baltijas Sporta Auto” – lepojas ar dinamisku un zinošu komandu, kā arī 20 gadu pieredzi auto tirdzniecības industrijā. “Baltijas Sporta Auto” ir autorizētais “Porsche” dīleris Latvijā, kas nodrošina uzticamu un uz klientiem orientētu tirdzniecību un auto servisu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top