Tehnoloģijas

“Porsche Ventures” iegulda “virtuālo influenceru” izstrādes uzņēmumā “iMaker”

“Porsche Ventures” iegulda “virtuālo influenceru” izstrādes uzņēmumā “iMaker”

Viņa izskatās kā cilvēks, bet ir pilnībā radīta datorprogrammā – “iMaker” un partneru veidotā “virtuālā influencere” Ayayi

Stiprinot izpratni par jaunākās paaudzes patērētāju kultūru un tendencēm, “Porsche Ventures” iegulda tehnoloģiju kompānijā “iMaker”, kas ir vadošais Ķīnas “virtuālo influenceru” un digitālo ekosistēmu izstrādātājs, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Autoražotāja stratēģiskais mērķis ir līdztekus turpināt ieguldījumus jaunu lietotņu izstrādē savam digitālajam saturam. Šī ir būtiska stratēģiskā investīcija, kuras nozīme pārsniedz autobūves nozares robežas.

“Porsche Ventures” un “iMaker” sadarbojas kopš 2020. gada. Partneri plāno izstrādāt jaunu digitālo ekosistēmu, kas paplašinās un bagātinās klientu digitālo pieredzi “Porsche” automašīnās. Jaunās digitālās iespējas un “in-car” lietotnēm paredzēto tehnoloģiju veido, īpaši koncentrējoties uz komunikācijas un mijiedarbības iespējām ar jaunajām paaudzēm, izmantojot digitālu saturu un “virtuālos influencerus”.

“Virtuālie influenceri” ir tēli un avatāri, kas izstrādāti ar inovatīvas animācijas programmatūras palīdzību. Tiem ir reālistiskas sejas grimases un ķermeņa kustības, kā arī tie ir ļoti līdzīgi īstiem cilvēkiem. Āzijā “virtuālos influencerus” arvien plašāk izmanto mūzikas industrijā – koncertu laikā, sociālo mediju platformās un korporatīvajā komunikācijā.

“Porsche Ventures” iegulda “virtuālo influenceru” izstrādes uzņēmumā “iMaker”

Viņa izskatās kā cilvēks, bet ir pilnībā radīta datorprogrammā – “iMaker” un partneru veidotā “virtuālā influencere” Ayayi.

“Savā tradicionālajā sporta auto ražotāja lomā “Porsche” ir vienmēr bijis pārmaiņu un inovāciju virzītājspēks. Mēs vēlamies palikt autobūves industrijas priekšgalā arī, iekļaujoties digitālajā laikmetā. Šīs “Porsche Ventures” investīcijas ir svarīgs solis mūsu digitālās stratēģijas īstenošanā un paplašinātas partnerības sākums ar “iMaker”,” atklāj “Porsche China” prezidents un izpilddirektors Jenss Putfarkens.

Stratēģisku investīciju veidošana “iMaker” ir nozīmīgs “Porsche” solis, lai izvērstu savu digitālo produktu, pakalpojumu portfeli un paātrinātu uzņēmuma digitālo transformāciju. Nākotnē “Porsche” sadarbosies ar “iMaker” arī digitālo lietotņu scenāriju un “in-vehicle” ekosistēmu jomās. Tā automašīnas padarīs par būtisku patērētāja digitālās dzīves un izklaides sastāvdaļu, vienlaikus ar ērtu un raitu pieredzi nodrošinot klientiem labākus braucienus.

“Mēs ceram sniegt daudzveidīgu digitālo saturu un tehnisko atbalstu katrai spīdošajai idejai, tā rodot atbilstošus risinājumus un ļaujot tiem piepildīties iespējami labākajā formā. Izstrādātājs atbalstīs “Porsche” autobūves industrijai atbilstoša digitālā satura radīšanu un ieviešanu,” uzsver “iMaker” dibinātāja Sja Bina.

Tehnoloģiju kompānija tika dibināta 2019. gada beigās un pēdējā gada laikā ir kumulatīvi noslēgusi četrus finansējuma posmus sadarbībā ar vairākiem investoriem.

“Porsche Ventures” ir “Porsche AG” riska kapitāla uzņēmums, kuram ir biroji Štutgartē, Berlīnē, Telavivā, Palo Alto un Šanhajā. Tā investē inovatīvos tehnoloģiju un biznesa modeļos visā pasaulē. “Porsche” jau kopš 2016. gada ir bijusi aktīva darbā ar jaunuzņēmumiem un ir izveidojusi daudzveidīgu jaunuzņēmumu ekosistēmu, kurā var strādāt ar jauniem, inovatīviem uzņēmumiem dažādos attīstības posmos. Papildus “Porsche Ventures”, “Porsche’ ekosistēmā ietilpst arī tehnoloģiju un digitālās jomas uzņēmums “Porsche Digital”, kompāniju radītājs “Forward 31” un agrīnā posma investors “APX”, kas ir kopuzņēmums ar “Axel Springer SE”. Vairāk informācijas par šo jaunuzņēmumu ekosistēmu var atrast “Porsche Newsroom”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top