Visas ziņas

ASV preču kvotu tirdzniecības komisija apstiprina LedgerX LLC pieteikumu tās darbībai kā līgumu tirgus

ASV preču kvotu tirdzniecības komisija apstiprina LedgerX LLC pieteikumu tās darbībai kā līgumu tirgus
Saskaņā ar paziņojumu, kas tika publicēts 25. jūnijā, Amerikas Savienoto Valstu Preču kvotu tirdzniecības komisija ir apstiprinājusi LedgerX LLC pieteikumu tās darbībai kā līgumu tirgus.
LedgerX – ASV regulētā kriptovalūtas maiņas un klīringa platforma – var darboties kā līgumu tirgus no 2019. gada 24. jūnija. Uzņēmuma darbība tiks reģistrēta saskaņā ar Preču apmaiņas likuma 5. daļu un Preču kvotu tirdzniecības komisijas noteikumu 38. daļu.

Reģistrējoties kā līgumu tirgum, LedgerX būs jāievēro visi spēkā esošie Preču apmaiņas likuma un Preču kvotu tirdzniecības komisijas noteikumi. LedgerX ir pieprasījis Preču kvotu tirdzniecības komisijai grozīt savu reģistrēšanas kārtību kā līgumu tirgum, kas ierobežo LedgerX klīringa maiņas darījumus, lai ļautu tai savstapēji saskaņot nākotnes līgumus,” ir teikts paziņojumā.
Sākotnēji LedgerX pieteicās uz līguma tirgus licenci, kas ļautu tai aprīlī laist klajā jaunos nākotnes līgumus. Ledgerx līdzdibinātāja Džutika Čū (Juthica Chou) tolaik teica:

” Mums jau sen ir mērķis paplašināt klientu loku, ko varam apkalpot ārpus savas institucionālās bāzes — tas ir dabisks nākamais solis. Omni, sadarbojoties ar mūsu esošo iestāžu likviditātes fondu, piedāvās mazumtirdzniecības klientiem visaugstākā līmeņa pieredzi no pirmās dienas.”

Iepriekš jūnijā institucionālā kriptovalūtas platforma Bakkt paziņoja, ka tā 22. jūlijā sāks testēt savu pirmo produktu – bitkoinu (BTC) nākotnes līgumus. “Šīs darbības rezultātā tiks ieviests jauns standarts piekļuvei kriptotirgiem. “Salīdzinot ar citiem tirgiem, iestāžu līdzdalība kripto jomā joprojām ir limitēta tādu ierobežojumu dēļ kā tirgus infrastruktūra un regulu noteiktība,” sacīja kompānijas galvenais darbības speciālists Ādams Vaits.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top