Visas ziņas

Pretvīrusu kostīmā varat veipot, remdēt slāpes un pat nodarboties ar seksu

Pretvīrusu kostīms, ar kuru jūs varat veipot, remdēt slāpes un pat nodarboties ar seksu

Foto: Production.club/micrashell/

 

Atrodoties karantīnā vai pašizolācijā, izjūtat nepieciešamību pastaigāties, aiziet uz savu iecienīto kafejnīcu vai pasēdēt draugu kompānijā, apciemot vecākus? Tagad tas nav iespējams – mēs cīnāmies ar infekcijas izplatīšanos un atvieglojam ārstu darbu. Tas ir vismazākais, ko varam darīt. Bet, kā dzīvot tālāk? Kāda būs mūsu dzīve pēc gada, pēc diviem?

Dizaineri no Losandželosas iepazīstināja ar “pretvīrusu” kostīma Micrashell koncepciju. Ar ko tas atšķiras no esošajiem kostīmiem?

 

 

Kostīms ir izgatavots no izturīga UHMWPE auduma (īpaši augstas molekulmasas polietilēna). Ķivere ir caurspīdīga ar gaisa filtrāciju saskaņā ar N95 standartu. Bez  viedtālruņu lietojumprogrammām neiztikt, jo tērps ir paredzēts mūsdienu cilvēkam. Ar tām ir iespējams kontrolēt skaļruņu sistēmu, ieslēgt un izslēgt iekšējos un ārējos mikrofonus, kā arī uzraudzīt uzlādi.

Ir vairākas lietas, ar kurām koncepcijas veidotāji lepojas: spēja dzert, veipot un nodarboties ar seksu – tas viss ir iespējams atrodoties kostīmā. Dzērieniem (gan alkoholiskajiem, gan citiem) un vape tiek izmantoti īpaši konteineri, kurus pievieno ķiveres apakšā un caurulītes, kas pievadītas tuvāk mutei.

 

Dzive pec pandemijas

Foto: Production.club/micrashell/

 

Tā kā kostīms aptver tikai trešo daļu ķermeņa, jūs varat nodarboties pat ar seksu vai, piemēram, bez problēmām doties uz tualeti un neuztraukties par vīrusiem.

Migels Risuño – Viens no projekta vadītājiem:  Kostīmu izstrādes princips ir tāds – kostīms nav aprīkots ar nākotnes izstrādēm, kas vēl nepastāv. Tam tiek izmantas tehnoloģijas, kas mums ir pieejamas.

 

Kā sadzīvot ar vīrusiem

Foto: production.club/micrashell/

Kostīmā ir LED spuldzes, kas var informēt par cilvēka stāvokli. Piemēram, sarkanā gaisma skaidri parādīs, ka šobrīd esat aizņemts, un labāk jūs netraucēt.

Kostīms ir universāls, jo manuālo aizbīdņu un regulējamo jostu sistēma ļauj to pielāgot jebkuram augumam. Nav zināma projekta tālākā attīstība, bet, ja rudenī gaidāms epidēmijas otrais vilnis, šis kostīms varētu būt top prece.

Avots: Production

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top