Tehnoloģijas

Prezentēts caurspīdīgs televizors Xiaomi Mi TV Lux Transparent Edition

Caurspīdīgs televizors

Kompanijas Xiaomi vakar atzīmēja savu desmit gadu jubileju, prezentējot vairākus jaunus un interesantus produktus, tostarp – Xiaomi Mi 10 Ultra un Redmi K30 Ultra. Bet pasākuma odziņa bija pilnībā caurspīdīgais televizors Xiaomi Mi TV Lux Transparent Edition.

Xiaomi Mi TV TELEVIZORS

Runa ir par caurspīdīgu televizoru, kas atrodas masveida ražošanas stadijā. Televizors aprīkots ar 55 collu caurspīdīgu OLED ekrānu, kura biezums ir 5,7 mm. Turklāt televizoram ir augsta attēla atjaunināšanas frekvence – 120 Hz. Panelim arī raksturīgs 10 bitu krāsas dziļums un 93 procentu krāsu gammas pārklājums DCI-P3. Ekrāna reakcijas laiks ir 1 ms.

Lux tv
Ierīce aprīkota ar vienkristāla sistēmu MediaTek 9650. Tā arī atbalsta MEMC un Dolby Atmos kustību kompensācijas tehnoloģiju. Paziņotā cena ir 7100 dolāru, bet diemžēl Xiaomi nepateica – kad TV nonāks tirdzniecībā.
Jāpiebilst, ka caurspīdīgi televizori ir rādīti arī iepriekš (2019.gadā IFA paziņojumu sniedza Panasonic, 2017. gadā savu koncepciju parādīja LG, 2016. gadā tādu ierīci pirmā prezentēja Samsung). Taču tagad runa ir par pirmo komerciāli pieejamo ierīci.

Avots: Twitter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top