Tehnoloģijas

Prezentēts jaunais iPhone SE

iPhone SE 2020

Baumas izrādījās pareizas – Apple vakar prezentējusi ilgi gaidīto viedtālruni iPhone SE. Jā, jaunuma nosaukums – vienkārši iPhone SE. Bez divnieka nosaukumā un noteikti bez modeļa gada norādes.

Kā jau pašā sākumā apgalvojadaudzi avoti – mums tiek piedāvāts faktiski atjaunināts iPhone 8, proti – iPhone 9 vārds būtu loģiskāks, bet tas ir tikai mārketings.

Viedtālrunis ārēji nav mainījies un tam ir tādi paši gabarīti: 138,4 х 67,3 х 7,3 mm un svars 148 g. Tas ir kompakts, plāns un viegls viedtālrunis. Ņemot vērā, ka tas balstīts uz populāro platformu Apple A13 Bionic – var apgalvot, ka tas ir tirgū viskompaktākais flagmanis.

Arī ekrāns nav mainījies. Tas pats IPS panelis ar 4,7 collu diagonāli, 1334 х 750 pikseļu izšķirtspēju ar True Tone atbalstu. Apple, kā vienmēr, nenorāda operatīvās atmiņas apjomu. No parametriem nav arī skaidrs – no kurienes uz jaunākās paaudzes iPhone SE pārnākusi kamera. Atliek cerēt, ka tā ir tā pati kamera – kāda tā ir arī līnijas iPhone 11 viedtālruņos. Frontālās kameras izšķirtspēja – tie paši 7 Mp.

iPhone SE 2020 telefons

Akumulatora kapacitāte nav norādīta, bet Apple saka, ka tā ir identiska iPhone 8 modelim. Ir atbalsts 18 vatu lādētājam, bet komplektā, protams, atradīsiet tikai veco 5 W lādētāju. Jāatzīmē arī bezvadu uzlādes atbalsts, aizsardzība pret ūdeni (IP67) un stereo skaļruņu esamība. Trīs krāsu varianti: melna, balta un sarkana Product RED.

Cenas ASV tirgū ir šādas: 400 dolāri par versiju ar 64 GB zibatmiņu, 450 dolāri par modifikāciju ar 128 GB un 550 dolāri par versiju ar 256 GB.  Iepriekšēju pasūtījumu pieņemšana sāksies 23. aprīlī. 24. aprīlī viedtālrunis nonāks pārdošanā vairāk nekā 40 valstīs.
Starp citu – vienlaikus ar jaunā iPhone SE pieteikumu no Apple vietnes ir pazuduši iPhone 8 un 8 Plus – kas ir loģiski, jo, pirmkārt, jaunums faktiski aizstāj iPhone 8, un, otrkārt, vēl nesen iPhone 8 – kā vislētākais Apple viedtālrunis – lielākajā daļā tirgu maksāja vairāk, nekā tagad maksā iPhone SE.

Avots: Apple

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top