Visas ziņas

Prezentēts viedais automašīnu logu un lūku tonējums ar balss un sensoro vadību BOE

Ķīnas kompānija BOE Technologies prezentējusi savus jaunākos intelektuālos aptumšošanas risinājumus, kas var vadīt krāsvielas molekulas, mainīt gaismas caurlaišanas koeficientu samazināta sprieguma gadījumā un piedāvāt aptumšošanas regulējumu plašā diapazonā.

Salīdzinot ar citiem aptumšošanas risinājumiem – jaunuma priekšrocības ir augsts caurspīdīgums, zems enerģijas patēriņš un ātrāka reakcija. Tādiem risinājumiem ir izcila skaņas un siltuma izolācija, nodrošina aizsardzību pret ultravioleto starojumu un tie ir piemēroti logiem un vieglo automašīnu jumta lūkām.

BOE Skyview Tonejums

Risinājums balstīts uz ŠK displeju aptumšošanas tehnoloģiju BOE un var izmantot brīvas formas lūkas vai loga virsmu. Kompānija apgalvo, ka šī ir viena no populārākajām tendencēm intelektuālo panorāmas jumta lūku izstrādē vieglajām automašīnām.

Tādām lūkām un logiem piemīt labākas siltumizolācijas īpašības un var aizstāt tradicionālos saules aizsagaizkarus. Ir pieejams arī balss un sensorās vadības atbalsts, turklāt iespējams regulēt visa lūkas laukuma vai tikai tās daļas aptumšošanu.

Tādi logi var samazināt atspīdumus un bloķēt ultravioletos starus, ļaujot lietotājiem baudīt ainavu spilgtā saules gaismā. Šo tehnoloģiju ražotājs plāno izmantot arī vilcienos, lidmašīnās, kuģos un ēkās.

TONEJUMS

Avots: Ithome

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top