Visas ziņas

Prezentēts viedpulkstenis Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6 prezentācija

Kompānija Apple vakar prezentējusi viedpulksteni Watch Series 6. Savu stāstu par jaunumu Kupertīno gigants sāka ar jaunām iespējām. Piemēram, watchOS 7 beidzot būs sava miega izsekošanas funkcija, kā arī skābekļa maksimālā patēriņa līmeņa rādītāja noteikšanas funkcija. Tostarp lietotājs saņems paziņojumu, ja rādītāji būs zemāki par normu.

Kā vienmēr – saistībā ar pašu pulksteni pilnīgi parametri Apple parādīsies vietnē pēc visas prezentācijas beigām, tāpēc jaunumi vēlāk tiks papildināti. Pagaidām var atzīmēt jaunas krāsas: zila – alumīnija pulkstenim, atjaunināta zelta un atjaunināta sudraba krāsa – tērauda pulkstenim. Turklāt pirmoreiz Apple Watch ir pieejams sarkanā krāsā – programmas Product RED ietvaros.

Apple Watch Series 6 2020 prezentācija

Protams, Apple parādīja arī jaunās ciparnīcas – to sortimentu kompānija papildina visai reti, tāpēc daudziem viedpulksteņu īpašniekiem tas ir diezgan svarīgi. Šoreiz viss ir vēl interesantāk, jo Apple ir izveidojusi, piemēram, īpašas ciparnīcas sērfotājiem, fotogrāfiem, medicīnas darbiniekiem, integrējot datus no specializētām programmām.

Vēl Apple parādīja jaunu siksniņu, turklāt patiešām jaunu. Tās nosaukums – Solo Loop, un tā ir aproce bez aizdares vai sprādzes. Tā izgatavota no “šķidrā” silikona un vienkārši izstiepjas, lai to varētu uzlikt uz plaukstas locītavas. Protams, ka tā būs pieejama dažādos lielumos un vairākās krāsās. Un vēl tāda pati ir “pītā” stilā – tā izgatavota no kāda pārstrādāta materiāla, kas savīts ar tā paša “šķidrā” silikona diegiem. Apple parādīja arī jaunu ādas aproci – bez sprādzēm un aizdarēm, taču jau nesaraujamu – un vairākus citus atjauninātus modeļus.

Viedpulkstenis Apple Watch Series 6 2020
Atsevišķi jāatzīmē vecāku kontroles (ģimenes piekļuves) parādīšanās ar daudzām funkcijām, proti – Apple Watch tagad var saukt arī par bērnu viedpulksteni. Turklāt šis režīms var darboties pat tad, ja bērnam nav iPhone – tāds pulkstenis sinhronizēsies ar vecāku viedtālruni. Tiesa – šai funkcijai nepieciešams modelis, kas nav vecāks par Watch Series 4.

Cena sākas no 400 dolāriem. Turklāt nav īsti saprotams, ar ko tieši – izņemot atjaunināto sensoru – jaunais modelis atšķiras no priekšgājēja. Tāpat arī jāmin, ka Watch Series 3 paliek ierindā par 200 dolāriem.

Tātad – Apple ir atjauninājusi oficiālo vietni, bet nekādu jaunā pulksteņa tehnisko parametru tur nav. Tādējādi pagaidām varam konstatēt, ka jaunums balstīts uz jauno platformu S6, bet pārējais, acīmredzot, neatšķiras no Watch Series 5.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top