Tehnoloģijas

Mini printera PrintPod izlaidei jau piesaistīti vairāk nekā 140 000 ASV dolāru (Video)

Mini printeris

Vietnē KickStarter veiksmīgi tiek vākti līdzekļi printera PrintPod izlaišanai. Cerot savākt vismaz 10 000 dolāru, projekta autoriem jau ir izdevies savākt vairāk nekā 140 000 dolāru. Un tā nav galīgā summa, jo kampaņa turpināsies vēl 16 dienas.

Printeris drukā ar vairākām tintēm, turklāt kārtridžu var ļoti ātri nomainīt. Starp tintēm ir melna permanentā tinte, melna, zila un sarkana tinte, kas piemērotas drukāšanai uz ķermeņa, un ir pieejama arī neredzama tinte. Ar to izdrukāts attēls redzams tikai ultravioletajā gaismā. Drukāšanas laukuma platums ir 26 mm, izšķirtspēja – 300 punktu uz collu. Drukāt var uz visdažādākajām virsmām – tostarp uz raupjām un izliektām. Ar vienu akumulatora uzlādi pietiek 1000 izdrukām, ar vienu kārtridžu – 3500.

Printeris darbojas pārī ar mobilo ierīci, kurā ir uzstādīta atbilstoša iOS un Android pieejama lietotne. Savienošana tiek veikta, izmantojot Wi-Fi 802.11b/g/n. Printera izmēri – 133 x 121 x 57 mm, svars (ar kārtridžu) – 160,5 mm. Minimālā iemaksa, kas ļauj cerēt uz printera saņemšanu, ir 109 dolāri. Sūtījumiem būt jāsākas šī gada oktobrī.

Avots: Kickstarter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top