Visas ziņas

Printful ierindots visstraujāk augošo uzņēmumu topā Ziemeļamerikā

Printful ierindots visstraujāk augošo uzņēmumu topā Ziemeļamerikā

“Draugiem Group” uzņēmums “Printful” ierindots “Deloitte Technology Fast 500” uzņēmumu topa 254.vietā.

“Deloitte” uzņēmumu tops apkopo 500 visstraujāk augošos privātos un valsts uzņēmumus Ziemeļamerikā, kuri darbojas tehnoloģiju, mediju, telekomunikāciju, dabaszinātņu un energotehnoloģiju jomās. “Technology Fast 500” balvas saņēmēji tiek izvēlēti, balstoties uz uzņēmuma apgrozījuma procentuālo pieaugumu no 2016. gada līdz 2019. gadam. Šajā periodā “Printful Inc.” apgrozījums pieauga par 441%.

“Printful” izpilddirektors Dāvis Siksnāns uzskata, ka uzņēmuma panākumu atslēga meklējama tehniskajos risinājumos, ko “Printful” sniedz e-komercijas veikalu īpašniekiem. Pateicoties “Printful” modelim – apdruka pēc pieprasījuma – klienti var izveidot interneta veikalu bez vai ar ļoti mazām sākotnējām izmaksām.

Tāpat Siksnāns norāda, ka arī citi faktori veicinājuši “Printful” izaugsmi – uzņēmums regulāri pievieno jaunus produktus, ieiet jaunos tirgos, kā arī visa e-komercijas industrija kopumā ir piedzīvojusi uzplaukumu.

“Mūsu komandai regulāri pievienojas jauni talanti un tieši tas ir būtiski veicinājis uzņēmuma konkurētspēju visā pasaulē,” norāda Siksnāns.

Uzņēmumi var iekļūt “Deloitte Technology Fast 500” reitingā divos veidos – ja uzņēmumiem pieder tiesības uz intelektuālā īpašuma objektiem vai arī uzņēmumam pieder tehnnoloģijas, kas tiek izmantotas klientiem pārdotajos produktos, un kuras sastāda lielāko daļu no uzņēmuma pamatdarbības ieņēmumiem. Tāpat uzņēmumam jāpastāv vismaz četrus gadus un tā centrālajam birojam jāatrodas Ziemeļamerikā. Uzņēmuma pirmajā darbības gadā jāsasniedz apgrozījums vismaz $50 000 apmērā un $5 000 000 apmērā esošajā gadā.

“Printful” ir apdrukas un šūšanas ārpakalpojumu uzņēmums, kas automātiski saņem, izgatavo un piegādā pasūtījumus internetveikalu vārdā. Veikalu īpašnieki ar “Printful” palīdzību var pircējiem visā pasaulē piedāvāt vairāk nekā 260 dažādu produktu. “Printful Latvia” atzīts kā viens no pieciem pelnošākajiem informāciju un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmumiem Latvijā. “Printful Inc.” meitasuzņēmums “Printful Latvia” 2019. gadā apgrozīja 24 miljonus eiro un guva 8 miljonus eiro lielu peļņu, kā arī samaksājis nodokļus 3 miljonu eiro vērtībā. “Printful” centrālajā birojā Rīgā un ražotnēs Mārupē strādā vairāk nekā 450 profesionāļi. Visā pasaulē “Printful” komandā strādā vairāk nekā 1400 cilvēku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top