Visas ziņas

Printify atklāj uzņēmuma jauno ēku Spīķeru kvartālā

11.septembrī, Latvijas lielākais jaunuzņēmums Printify atklāja savu jauno ēku un uzņēmuma galveno mītni Spīķeru kvartālā

Informāciju sagatavoja Līva Pērkone, Culture & Communications.

11.septembrī, Latvijas lielākais jaunuzņēmums Printify atklāja savu jauno ēku un uzņēmuma galveno mītni Spīķeru kvartālā un iepazīstināja ar nākotnes plāniem. Jaunajā ēkā turpmāk strādās lielākā daļa nu jau kopumā 220 strauji augošā jaunuzņēmuma darbiniekiem, kuru skaits pēdējā gada laikā ir teju dubultojies.

“Mūsu investori un nozīmīgākais tirgus ir ASV, bet mūsu mājas ir Rīgā. Mūsu jaunā ēka ir tikai vēl viens pierādījums, ka redzam savu nākotni šeit un ticam, ka iekarot pasauli un uzbūvēt mītisko “vienradzi” iespējams arī Latvijā,” atklāšanā uzsvēra uzņēmuma vadītājs Jānis Berdigans. Printify šodien atzīmē arī uzņēmuma 5. dzimšanas dienu. “Pieci gadi jaunuzņēmumam ir ļoti daudz, un šo gadu laikā esam piedzīvojuši gan veiksmes, gan neveiksmes un arī strauju izaugsmi. Varam teikt, ka šobrīd esam ļoti spēcīgi nostājušies uz kājām, bet lielākie izaicinājumi ir tikai priekšā, un šobrīd mēs liekam pamatus nākotnes izaugsmei.”

Printify ir tiešsaistes platforma, kas visā pasaulē savieno tirgotājus ar apdrukas pakalpojumu sniedzējiem. Latvijas jaunuzņēmumu 2015.gadā izveidoja trīs līdzdibinātāji – Jānis Berdigans, Artis Kehris un Gatis Dukurs, tā vienīgais īpašnieks ir ASV Delavēras štatā reģistrētais “Printify Inc.”. 2019.gadā Printify piesaistīja investīcijas 3 miljonu dolāru apmērā no Silīcija ielejas investoriem un šobrīd ir straujāk augošais latviešiem piederošais jaunuzņēmums.

“Darbs strauji augošā uzņēmumā mēdz būt izaicinājumu pilns, tāpēc mums ir svarīgi, lai mūsu komanda šeit justos ērti un mēs daram visu, lai nodrošinātu viņiem pēc iespējas patīkamāku vidi,” uzsvēra Berdigans. Printify birojs līdz šim atradās blakus ēkā, kur sākotnēji iznomāja vienu biroju, bet pamazām aizņēma vairākus stāvus. Veidojot jaunu ēku, prioritāte bija radīt vidi, kas veicina inovācijas un ļauj tās iemītniekiem strādāt pēc iespējas ērtāk. Šobrīd gan ēka jau ir pilnībā aizpildīta – Latvijā strādā aptuveni 160 darbinieki. Vienlaikus, Printify piedāvā ikvienam darbiniekam jebkurā brīdī izvēlēties strādāt no mājām pilnībā vai daļēji. Lai gan lielākā daļa komandas dzīvo Rīgā, aizvien vairāk komandas biedru atrodas citās valstīs un strādā pilnībā attālināti.

Pasākuma laikā viesi tika iepazīstināti arī ar Printify jauno tehnoloģiju vadītāju Edgaru Peiču, kuram ir ļoti plaša pieredze vadot izcilas komandas tādos uzņēmumos kā Swedbank, Lattelecom, Microsoft, Evolution Gaming, Luminor, NetEnt. “Jāni un Artis ir radījuši ļoti veiksmīgu jaunuzņēmumu, kas darbojas ļoti īpašā nišas segmentā. Pašos pamatos tas ir tehnoloģiju uzņēmums, kas veido ekosistēmu un pakalpojumus, lai savienotu tirgotājus ar drukas pakalpojumu sniedzējiem. Esmu lepns pieņemt izaicinājumu pacelt Printify tehnoloģiju potenciālu jaunā līmenī ceļā uz “vienradža” statusu.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top