Tehnoloģijas

Uzņēmums Printify piesaista 45 miljonus dolāru A sērijas investīciju posmā

Printify piesaista 45 miljonus dolāru A sērijas investīciju posmā

Vadošais pašmāju pasūtījuma apdrukas uzņēmums Printify ir veiksmīgi piesaistījis investīcijas 45 miljonu dolāru apmērā A sērijas investīciju posmā, ko vadīja riska kapitāla uzņēmums Index Ventures, piedaloties H&M Group, Virgin Group, kā arī vairākiem tehnoloģiju un izklaides nozares eņģeļu investoriem. 

Printify ir noslēdzis vienu no lielākajiem investīciju piesaistes posmiem Baltijā, saņemot finansējumu no riska kapitāla uzņēmuma Index Ventures, H&M Group, Virgin Group, Baltijas vienradžu Wise un Vinted līdzdibinātājiem un citiem tehnoloģiju nozares līderiem un eņģeļu investoriem, tai skaitā tādiem izklaides nozares investīciju fondiem kā Vila Smita Dreamers VC. Uzņēmums plāno izmantot finansējumu noieta tirgus paplašināšanai visā pasaulē.

“Mūsu tirgus ir visā pasaulē, bet mūsu galvenā mītne vienmēr ir bijusi Latvijā – šeit strādā arī lielāka daļa no mūsu nu jau 500 cilvēku lielās starptautiskās komandas. Mēs lepojamies būt daļa no Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmas, tieši tāpēc arī izvēlējāmies būt pirmais jaunuuzņēmums Latvijā, kas saviem darbiniekiem piedāvā akciju opcijas. Mums ir svarīgi, lai komanda būtu daļa no uzņēmuma panākumiem, jo mūsu sasniegumu pamatā ir komandas kopdarbs,” saka Printify dibinātājs un vadītājs Jānis Berdigans. “Mūsu misija ir veidot platformu, kas nemitīgi attīstās un ļauj ikvienam sākt e-komercijas uzņēmējdarbību ar pēc iespējas mazākām investīcijām un risku. Printify misija ir pārveidot e-komerciju no masveida ražošanas uz ražošanu pēc pieprasījuma, un plānojam turpināt savu straujo izaugsmi, ieejot jaunos tirgos un investējot Eiropas vistalantīgāko un mērķtiecīgāko cilvēku komandā.”

Printify ļauj ikvienam uzsākt uzņēmējdarbību un radīt unikālus produktus. Printify darbības princips – produkta ražošana notiek tikai pēc pārdošanas darījuma noslēgšanas, bet produkts tiek nosūtīts pa tiešo gala patērētājam. Printify katalogā ir pieejams plašākais pielāgojamu produktu klāsts. Platforma savieno tirgotājus ar drukas ražotājiem vairāk nekā 100 vietās visā pasaulē ar plašāko segumu ASV, kas ir Printify galvenais tirgus. Pērn Printify ir piedzīvojis strauju izaugsmi un šobrīd platformā ir jau vairāk nekā 2 miljoni reģistrēto tirgotāju.

Printify ir vadošais pasūtījuma apdrukas tirgotājs, kas piedāvā vislielāko produktu un drukas pakalpojumu sniedzēju klāstu. Uzņēmums ir novērsis visus šķēršļus produktu radīšanai un ļāvis vairāk nekā 2 miljoniem satura veidotāju uzsākt veiksmīgu preču biznesu, tikai nospiežot pogu. Laika gaitā, kad arvien vairāk ražotāju pievienosies tīklam un kļūs pieejamas jaunākas tehnoloģijas un ražošanas metodes, Printify ļaus ikvienam īstenot visdrosmīgākās produktu idejas,” saka Index Ventures Dino Becirovičs (Dino Becirovic).

“Tā kā pasaulē strauji aug pieprasījums pēc pakalpojumiem “pēc pasūtījuma”, H&M grupa ir priecīga ieguldīt Printify darbā un komandā. Dibinātāja biznesa vīzijas īstenošana un iespaidīgie panākumi līdz šim liecina ne tikai par produkta potenciālu pasaules mērogā, bet arī par spēju būt ilggadējam nozares līderim šajā jomā,” pauž Elise Fālene (Elise Fahlen), H&M CO: LAB investīciju vadītāja.

Virgin grupas dibinātājs Ričards Brensons sacīja: “Uzņēmējdarbības gars ir Virgin Group kodols, tāpēc mēs lepojamies atbalstīt Printify. Gan Printify redzējums, gan līdzšinējais veiksmes stāsts atspoguļo šo īpašo uzņēmējdarbības garu, kas, savukārt, ir radījis strauji augošu un spēcīgu e-komercijas platformu. Printify unikālais piedāvājums palīdz cilvēkiem veidot un tirgot savus zīmolus bez iepriekšējiem ieguldījumiem. Mēs esam priecīgi atbalstīt uzņēmuma izaugsmi nākamajos gados.”

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Latvijā, taču Printify nodarbina teju 500 speciālistu no visas pasaules, pēdējā gada laikā dubultojot darbinieku skaitu un plānojot turpināt komandas paplašināšanos. Šobrīd uzņēmumā ir atvērtas vairāk nekā 70 vakances produktu vadības, programmēšanas, mārketinga un dizaina jomās. Gandrīz katra no šīm pozīcijām paredz attālinātā darba iespējas.

Par Printify

Printify ir platforma, kas nodarbojas ar drukāšanu pēc pieprasījuma un  preču nosūtīšanu pircējiem bez tiešas pārdevēja iesaistes. Tā ir izveidota, lai palīdzētu tiešsaistes uzņēmējiem nopelnīt naudu vienkāršāk un vieglāk. Printify misija ir sniegt iespējas uzņēmējiem, kuri patstāvīgi dibina savus uzņēmumus. Platforma ikvienam palīdz sākt uzņēmējdarbību ar pēc iespējas mazākām investīcijām un risku. Tā savieno uzņēmējus ar vairāk nekā 100 iespiedprodukcijas nodrošinātājiem visā pasaulē. Jaunuzņēmumu 2015. gadā izveidoja Jānis Berdigans, Artis Kehris un Gatis Dukurs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top