Tehnoloģijas

Prognoze: 2033. gadā bitcoin vērtība būs 1 miljons USD

Prognoze: 2033. gadā bitcoin vērtība būs 1 miljons USD

Investīciju kompānijas Bernstein analītiķi ir izteikuši pieņēmumu, ka līdz 2033. gadam bitcoin kurss sasniegs 1 milj. dolāru. Pētnieki šādu prognozi izteica, analizējot MicroStrategy akcijas.

Eksperti ASV programmatūras uzņēmuma MicroStrategy (MSTR) akcijas novērtēja kā “virs vidējā līmeņa” un aprēķināja, ka tās varētu sasniegt 2890 ASV dolāru līmeni. Šis implicētais pieaugums būtu 94% salīdzinājumā ar MSTR pašreizējo vērtību, kas ir 1483 ASV dolāri. Pēc analītiķu domām, MicroStrategy ir pietiekami daudz laika, lai gūtu peļņu no bitcoin “bull” tendences: uzņēmuma bilancē pašlaik ir 214 400 BTC 14,42 miljardu ASV dolāru vērtībā.

Ar vairāk nekā 1% no visa bitcoin piedāvājuma MicroStrategy tiek uzskatīta par vienu no lielākajiem pirmās kriptovalūtas institucionālajiem turētājiem. Turklāt uzņēmums cer iegādāties vēl vairāk BTC, pateicoties nesen veiktajai 500 miljonu ASV dolāru obligāciju emisijai.

Bitcoin straujais pieaugums palielinās uzņēmuma peļņu, uzskata analītiķi. Viņi lēš, ka MicroStrategy nerealizētā bitcoin peļņa ir aptuveni 7 miljardi ASV dolāru. Šis skaitlis palielināsies, ja BTC kurss pārsniegs pašreizējo līmeni, un Bernstein analītiķi sagaida, ka šis lēciens būs ļoti liels.

Kad martā bitcoin sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni virs 72 000 ASV dolāru, analītiķi uzskatīja, ka pirmā kriptovalūta varētu sasniegt pat 150 000 ASV dolāru cenu. Tagad viņi ir atjauninājuši savu prognozi: līdz nākamajam gadam BTC pieaugs līdz 200 000 ASV dolāru. Prognozes pārskatīšana ir saistīta ar pieaugošo pieprasījumu pēc tūlītējiem bitcoin-ETF. Kopš janvāra neto ieplūdes šajos finanšu produktos ir sasniegušas 15,3 miljardus ASV dolāru.

Bernstein analītiķi arī prognozē, ka piecu gadu laikā BTC pieaugs par 644% un tiks tirgots par 500 000 ASV dolāru par monētu. Līdz 2033. gadam bitcoin vērtība pieaugs par 1388%, un tā mērķa vērtība ir noteikta 1 miljons ASV dolāru.

Avots: Forbes

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top