Ethereum

Viedoklis: Ethereum ir gatavs izrāvienam līdz 5000 $

Ethereum cenas prognoze

Jau maijā Ethereum (ETH) kurss var ne tikai sasniegt 4500 $, bet arī izrauties virs 5000 $. Ar tādu prognozi nākuši klajā kompānijas Crypterium analītiķi.

Viņi uzskata, ka tuvākajā laikā sagaidāma altkoina lejupslīde. Pēc tās kāpums turpināsies.

Naktī uz pirmdienu, 10 maiju, ETH kurss samazinājās līdz 2800 $ – kaut gan tikai neilgi pirms tam kriptovalūta cena bija ap 4000 $.

Korekcija ir tehniska, fundamentālā ziņā Ethereum arvien ir vērsts uz izaugsmi, – teikts Crypterium apskatā. Jaunās nostiprināšanas fāzes rezultāts būs vismaz 4500 $ atzīmes sasniegšana, bet kā maksimums – izrāviens līdz 5000 $ vai pat augstāk.

Optimistiski noskaņots ir arī Cane Island Alternative analītiķis Timoti Petersons. Viņš Twitter atgādināja, ka aprīlī Ethereum rezultativitātes ziņā apsteidza bitkoinu gandrīz par 50%.

Kopš 2016. gada, salīdzinot ar BTC, altkoins ir bijis efektīvāks aktīvs. ETH tradicionāli maijs ir veiksmīgāks mēnesis nekā bitkoinam.

Balstoties uz šiem datiem, Timoti Petersons secināja, ka Ethereum monētai paveras lielas iespējas.  Dažu treideru vidū populārs ir arī uzskats, ka līdz 2021. gada beigām ETH kurss varētu sasniegt 10 000 $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top