Visas ziņas

Programmas “Adobe fresco” atjauninājums paredzēts tieši Iphone

Zīmējam Iphone telefonā ar Adobe Fresco

Lietotne “Adobe Fresco” ir paredzēta profesionāliem māksliniekiem, kā arī tiem, kuri zīmē vienkārši savam vaļaspriekam.

Kompānija “Adobe” pagājušajā gadā laida klajā jaudīgo un funkcionālo “Fresco” lietojumprogrammu. Tā bija pieejama tikai iPad un “Windows” lietotājiem, bet jaunā programmas versija ir paredzēta tieši “iPhone”. Turklāt ir uzlabota jaunās programmas versijas funcionalitāte.

Adobe Fresco 2020

Ja ar lietojumprogrammu “Photoshop” galvenokārt var veikt fotoattēlu apstrādi, tad jaunā programma “Fresco” ir paredzēta digitālai zīmēšanai. Kā uzsver kompānija “Adobe”, lietojumprogramma ir paredzēta māksliniekiem, kuri glezno profesionāli vai vienkārši vaļaspriekam.

“Fresco” iPhone versija ir pielāgota mazam ekrānam, salīdzinot ar iPad ekrānu.Tas piedāvā jau Windows un iPad lietotājiem pazīstamo saskarni un otas, kā arī ir pieejami dokumenti, kas ir izveidoti iPad vai Windows programmā.

Adobe Fresco 2020

Viens no programmas “Fresco” atjauninājumiem ir rīks darbam ar tekstu, kas atbalsta “Adobe Fonts” bibliotēkas fontus, tāpat ir pieejamas jaunas tušēšanai paredzētas otas, kā arī tiešraides un laika intervāla video funkcijas, piekļuve iepriekšējo dokumentu vēsturei, komentēšanas un tērzēšanas iespējas.

Jaunā lietojumprogramma “Adobe Fresco” ir pieejama bez maksas ar 30 dienu izmēģinājuma periodu, un “Premium” versija tiek piedāvāta ar maksas abonementu. To var lejupielādēt “App Store”.

Avots: Adobe

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top