Mainings

Programmatūra maineriem Braiins OS

Braiins Systems komanda paziņojusi par programmatūras palaišanu, kas ļaus risināt daudzas maineru problēmas

Braiins Systems komanda paziņojusi par programmatūras palaišanu, kas ļaus risināt daudzas maineru problēmas.

Atzīmēsim, ka Braiins Systems kontrolē maininga pūla Slush Pool darbību, tāpēc programmatūras palaišanas mērķis ir sniegt atbalstu vispirms jau tā dalībniekiem. Kompānijas blogā norādīts, ka operētājsistēma Braiins OS būs pirmais atvērtā pirmkoda (open source) produkts kriptovalūtu ierīcēm.

Programmatūra palīdzēs maineriem risināt daudzas problēmas, ar kurām tie sistemātiski saskaras. Tostarp jau vairākus gadus Slush Pool komanda cīnās ar maininga iekārtu nestandarta uzvedību. Tas provocē grūtības pūla darbībā un palēnina kriptovalūtas ieguvi.

Programmatūra pārprogrammē maininga iekārtas sistēmu un standartizē tās darbību. Galarezultātā ierīču darbības standartizācija ļaus vērā ņemami samazināt katras monētas ieguves laiku, un pūla darbības produktivitāte būs ievērojami augstāka – uzskata Braiins Systems.

Operētājsistēma Braiins OS

Atgādinām – iepriekš tika ziņots, ka kompānijas Innosilicon, kas ražo virtuālo valūtu ieguves iekārtas, speciālisti ir laiduši klajā jaunu augstas veiktspējas ierīci T2 Turbo bitkoinu mainingam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top