Visas ziņas

Stīvens Sīgals kopā ar dibinātājiem pametis projektu Bitcoiin

Stīvens Sīgals kopā ar dibinātājiem pametis projektu Bitcoiin pēc ICO savāktajiem 75 milj. $

Projekts Bitcoiin2Gen paziņojis, ka tā dibinātāji un zīmola vēstnieks Stīvens Sīgals ir pametuši organizāciju līdz ar monētu primārās izvietošanas kampaņas (ICO) beigšanos.
Projekta oficiālajā vietnē teikts, ka ICO gaitā tika savākti 75 milj. $. Šī summa bija tā sauktais Soft Cap, un šobrīd vietnes apmeklētājus sagaida paziņojums, ka pārdošanā pieejams vēl zināms “ierobežots” daudzums tokenu.
Bitcoiin2Gen komanda atsevišķā preses relīzē pateicas visiem investoriem, anonīmajiem dibinātājiem un personīgi Stīvenam Sīgalam.
Tiek apgalvots, kas šis solis sperts plāna ietvaros, kas paredz pilnīgu anonimitāti šai kriptovalūtai, kas izveidota uz Ethereum blockchain.

“Bitcoiin pāriet no tokena stadijas uz monētu, kas iegūstama ar mainingu, un mēs vēlamies paziņot, ka Bitcoiin, tāpat kā oriģinālais bitkoins, kļūs par īstu open source projektu. Tāpēc mēs pateicamies dibinātājiem un zīmola vēstnesim un vēlam viņiem panākumus turpmāk. No šī brīža Bitcoiin funkcionēs savas ekosistēmas robežās un kļūs par patiešām anonīmu kriptovalūtu, kuru nekontrolēs viena vai vairākas personas, – teikts paziņojumā.

Iepriekš projekts tika stingri kritizēts un salīdzināts ar piramidālām shēmām, tomēr, kā teikts preses relīzē, komisijas struktūra funkcionēja tikai ICO norises laikā un bija atlīdzības veids lietotājiem, kuri to virzīja. Bitcoiin2Gen pārstāvji arī pārmeta plašsaziņas līdzekļiem par dzīšanos pēc sensācijām un projekta salīdzināšanu ar piramīdām.
Tiek arī apgalvots, ka, beidzoties ICO un sākoties mainingam, projekta dibinātāji iecels vienu vai vairākus kopienas pārstāvjus, kas būs legāli tīmekļa vietnes bitcoiin.com īpašnieki.
Iepriekš šajā mēnesī, paziņojot, ka projekts pārdod nereģistrētus vērtspapīrus, Bitcoiin darbību lika pārtraukt Ņūdžersijas štata Vērtspapīru birojs. Pēc kāda laika tādu pašu lēmumu pieņēma Tenesī štata varas iestādes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top