Visas ziņas

Projekta “Venecuēla” komanda nodrošinās jaunas kriptovalūtas ieguves iespējas

Mainings Venecuēlā

Daudzu iemeslu dēļ Venecuēla ir ļoti savdabīga valsts. Kopš kriptovalūtas Petro laišanas klajā, daudzi ir runājuši par to, kā tas varētu ietekmēt esošās kriptovalūtas valstī. Šobrīd valdība ir izveidojusi jaunu kriptovalūtas ieguves programmu, kuras mērķis ir piesaistīt līdz 1 miljonam interesentu. Tas ir diezgan intriģējošs pasākums, jo īpaši tāpēc, ka tam, šķiet, nav nekāda sakara ar kriptovalūtu Petro.

Kriptovalūtas ieguve Venecuēlā

Izskatās, ka Venecuēlā nekad nav garlaicīgi. Jaunumi par kriptovalūtas Petro laišanu klajā tika plaši izziņoti starptautiskajā presē. Šobrīd vēl joprojām tas ir diskutabls jautājums, vai šī kriptovalūta ir legāla, jo šajā frontē viedokļi zināmā mērā dalās.

Venecuēlas valdība vēlās atbalstīt šīs “leģitīmās” kriptovalūtas diezgan pārsteidzošā veidā. Prezidents Maduro ir apstiprinājis ziņas par to, ka ir izveidota jauna kriptovalūtas ieguves programma, lai piesaistītu studentus, nenodarbinātās pesonas, cilvēkus bez noteiktas dzīvesvietas un pat vientuļās mātes. Ar šo jauno programmu prezidents Maduro vēlas veicināt iedzīvotāju interesi par kriptovalūtas ieguves uzsākšanu.

Šāds negaidīts notikumu pavērsiens ir diezgan pārsteidzošs. Kad tika uzsākta kriptovalūtas Petro pārdošana, vairākums cilvēku uzskatīja, ka tā būs vienīgā kriptovalūta, kurai būs pievērsta tik liela uzmanība. Pašlaik šķiet, ka valdība ir ieinteresēta konkurējušās kriptovalūtās, lai piesaistītu ārvalstu kompāniju uzmanību. Kriptovalūtas ieguves centra izveide šajā valstī ir diezgan izdevīga zemo elektrības tarifu dēļ.

Jaunajai programmai varēs pieteikties līdz 15. aprīlim.  Ja viss notiks, kā plānots,  viena miljona interesentu piesaiste nebūs sarežģīta, neskatoties uz to, ka šobrīd valstī pastāv finansiālas problēmas. Bitkoina un citu kriptovalūtu piesaistīšana ir diezgan saistoša ideja, kaut arī var būt vērojama cilvēku pretreakcija.

Pašlaik ir paredzēts izveidot divus dučus kriptovalūtas ieguves centrus. Kopumā šim pasākumam tiks atvēlēti 2.9 mijoni dolāru, lai paātrinātu šī projekta veiksmīgu realizēšanu. Izskatās, ka Venecuēlas valdība vēlas veicināt jaunu cilvēku piesaistīšanu darba tirgum. Ir paredzēts, ka šīs programmas mērķauditorija būs cilvēki, kas ir jaunāki par 35 gadiem.

Nav zināms, vai šis projekts būs veiksmīgs. Iepriekš Venecuēlas valdība bija izstrādājusi ierobežojušus noteikumus attiecībā uz kriptovalūtas ieguvi. Šī pēkšņā notikumu maiņa ir pārsteidzoša, taču redzēsim, vai jaunā programma ar laiku atmaksāsies. Valsts ekonomiko attiecību stiprināšana, izmantojot šo jauno programmu, ir jauns un negaidīts pavērsiens.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top