Valūtas

Projekts ZenCash mainījis nosaukumu

 

Kriptovalūtas ZenCash izveidotāji paziņojuši par esošā zīmola paplašināšanu, kura ietvaros projekts mainījis nosaukumu – tajā atspoguļojot tehnisko un komerciālo progress, kāds sasniegts kopš 2017. gada maijā.

Projekta jaunais nosaukums tagad – Horizen. Ir arī jauns logotips, kamēr galvenā uzmanība tiek vērsta uz balsošanas onchain kases sistēmu un smartkontraktus atbalstošiem sidechain.

Vienlaikus projekta pārstāvji atzīmē – biržās tirgotā kriptovalūta saglabājusi iepriekšējo tikeri ZEN.

“Projekts ZenCash kopš uzsākšanas brīža pagājušajā gadā ir sasniedzis ļoti daudz, un tagad ir pienācis laiks paplašināt mūsu zīmolu, lai tas precīzāk atspoguļotu mūsu misiju cilvēka fundamentālo privātuma tiesību globālajā virzīšanā”, – sacīja Horizen prezidents un līdzdibinātājs Roberts Viljone.

Saskaņā ar viņa teikto – tas, kas kādreiz sākās kā uz privātumu orientēta kriptovalūta – ir transformējies plašākā platformā ar lielākām iespējām, kura aptvers veselu virkni aplikāciju, tostarp drošu ziņojumu apmaiņu un ierakstu izvietošanu.

“Zīmols Horizen pilnībā iemieso mūsu tehniski inovatīvo misiju un sabiedrības ilgas – tā ir konceptuāla platforma, kuras uzmanības centrā ir privātums, kurai cilvēki var ticēt un kuras daļa viņi var būt”, – piebilst Roberts Viljone.

Līdz ar zīmola paplašināšanu platforma sola sniegt lietotājiem arī citas iespējas, izņemot p2p transakcijas ar kriptovalūtas ZEN izmantošanu. Tās ietver pret cenzūru noturīgu izdevējdarbību, iespēju izveidot uz privātumu orientētas lietojumprogrammas, kā arī iespēju ģenerēt pamata ienākumus, izmantojot savu personas datu īpašumtiesības.

Turklāt Horizen iegūs balsošanas kases sistēmu, kas ļauj kopienas dalībniekiem balsot par tādiem jautājumiem – kā resursu sadalīšana darba priekšlikumiem. Izstrādātāji plāno strādāt arī ar maku ZenVault, protokoliem blockDAG būtiskākai mērogošanai un noturībai pret ASIC mainingu.

Atgādinām – iepriekš šomēnes ZenCash izstrādātāji paziņoja, ka šīs uz paaugstinātu privātumu orientētās kriptovalūtas nodu skaits sasniedzis 17 000, kas saskaņā ar viņu teikto – padara šo tīklu lielāku un decentralizētāku blockchain telpā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top