Tehnoloģijas

Leģendārās spēles “Quake” atgriešanās

Quake spēle
“Bethesda Softworks” un “id Software” ir paziņojuši par leģendārās “Quake” spēles atkārtotu izlaišanu kopā ar diviem papildinājuma komplektiem. Lielākajām mūsdienu platformām tagad ir pieejama jauna “Quake” spēles versija ar uzlabotu grafiku.

Šī “Quake” versija atbalsta izšķirtspēju līdz 4K un platekrāna režīmu saderīgās platformās. Kā sola izstrādātāji, spēlētājus sagaida uzlaboti modeļi, dinamisks apgaismojums, asuma dziļuma efekts un daudz kas cits.

Ir iespējams lejupielādēt papildu kartes. Tiek atbalstīta kopēja spēle lokāli vai tīklā līdz četriem spēlētājiem. Ir pieejama viena spēlētāja spēles izvēle, oriģināli papildinājumi, kā arī divi jauni papildinājumi no studijas “MachineGames”, kura ir izstrādājusi “Wolfenstein: The New Order” un “Wolfenstein II: The New Colossus”. Ir pieejamas arī “Quake” arēnas līdz astoņiem spēlētājiem starpplatformu spēlē, spēlētāju sacensības un serveri spēlētāju atlasei tiešsaistē.

Jaunā “Quake” spēles versija tika laista klajā, kad spēlei apritēja 25 gadi. Jaunā “Quake” spēles versija ir paredzēta PC, Xbox One (ietilpst Xbox Game Pass), PS4 un Nintendo Switch, kā arī – Xbox Series X ¦ S un PlayStation 5.

Tiek atzīmēts, ka nedaudz vēlāk būs pieejami bezmaksas spēles atjauninājumi, kas atbalsta 4K un ekrāna atjaunināšanas biežumu 120 Hz Xbox Series X ¦ S un PlayStation 5.
Spēlētāji, kuri iepriekš iegādājušies Quake “Steam” vai Bethesda.net, saņems uzlabotu spēles versiju bez maksas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top