Tehnoloģijas

Vācijas banka sāk piedāvāt kriptovalūtas pirkšanas un pārdošanas pakalpojumus

Raiffeisen Volksbank Bayern Mitte

Pēc plaša testēšanas posma Vācijas banka Raiffeisen Volksbank Bayern Mitte ir sākusi oficiāli piedāvāt saviem klientiem Austrijas Valsts tipogrāfijas/OSD bloķēdes maka risinājumu kā vienkāršu un ļoti drošu kriptovalūtas uzglabāšanas risinājumu.

Visi Vācijas bankas klienti var iegādāties un tirgot bitkoinus, izmantojot tiešsaistes banku. Drošai bitkoinu uzglabāšanai banka piedāvā arī karšu risinājumu ar nosaukumu “VR-BitcoinGoCard”.

“Maciņš ir veidots kā parasta kredītkarte, un tas ir ražots īpaši aizsargātā stingrās drošības zonā – tajā pašā stingrās drošības zonā OSD, kurā izgatavo Austrijas pases, autovadītāja apliecības un citus augsta līmeņa drošības dokumentus,” skaidro OSD rīkotājdirektors Lūkass Pramls.

Turklāt karte ir balstīta uz daudziem drošības elementiem, kas tiek izmantoti arī oficiālajos identifikācijas dokumentos, piemēram, pasē vai autovadītāja apliecībā. Papildus hologrammām, optiski mainīgiem attēla elementiem (tā sauktajam “DOVID”) un mikrodrukai katrs maciņš ir aizsargāts arī ar UV apdruku un īpašu augstas drošības aizsargslāni.

Visi kartes lietotāji tiek aicināti pārbaudīt saņemto karti, izpildot vienkāršus soli pa solim sniegtos norādījumus, izmantojot viedtālruņa aplikāciju. Tādējādi to īpašnieki var būt pārliecināti, ka nekādas krāpnieciskas manipulācijas ar karti nav notikušas, un visas tajā uzglabātā kriptovalūta ir pilnībā aizsargāta

“Visi mūsu darbiniekiem pastāvīgi ir jāiziet drošības pārbaudes. Nevienam, arī mūsu darbiniekiem, nav piekļuve tā sauktajām “privātajām atslēgām,” skaidro Pramls.

Kartei nav nepieciešami atjauninājumi vai kāds cits īpašs pārsūtīšanas tehnoloģijas standarts. Uzglabāto bitkoinu apjomu fiat valūtās, piemēram, eiro vai dolāros, var apskatīt jebkurā laikā, izmantojot viedtālruņa lietotni. Tikai tad, kad maka īpašnieks vēlas pārdot savus bitkoinus vai pārskaitīt tos uz citu maku, viņš norāda savu “privāto atslēgu”, izdzēšot aizsargslāņa daļu no kartes virsmas. Šādi OSD drošības pasākumi nodrošina to, ka tikai šajā brīdī aizsargātā “privātā atslēga” ir pirmo reizi pieejama lietotājam.

Avots: Finance Yahoo

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top