Tehnoloģijas

Ciets kā stikls un bez locījuma vietas: LG prezentē jaunu displeju salokāmiem viedtālruņiem

Samsung Real Folding Window

“LG Chem” nodemonstrēja jaunu elastīgu displeju no īpaša materiāla ar nosaukumu “Real Folding Window”.

Tas ir elastīgs panelis, kas ir paredzēts salokāmām viedierīcēm, kam vajadzētu atrisināt galvenās esošo modeļu problēmas – paneļa izturību locījuma vietā. “Real Folding Window” izstrādē izmantotās tehnoloģijas ir uzlabojušas saliekamā paneļa izturību.

Īpaši izstrādātie pārklājuma materiāli ir uzklāti uz caurspīdīgas PET (termoplastiska polimēra sveķu) plēves. Izmantojot tikai dažus mikronus jaunā materiāla abās plēves pusēs, displeju ražotājiem ir izdevies izveidot plānu, karstumizturīgu plastmasai līdzīgu paneli, kas nodrošinās labāku izturību.

LG apgalvo, ka jaunais displejs ir ciets kā stikls un elastīgs kā plastmasa. Tas var izturēt 200 tūkstošus locījumu un ļauj salocīt ekrānu uz iekšu vai uz āru. Turklāt locījuma vieta displejā nebūs redzama.

Pēc “Real Folding Window” viceprezidenta un nodaļas vadītāja Čan Do Ki teiktā, tas ir solis virzībā uz problēmu risināšanu, ar kurām viedierīču lietotāji saskaras. Jaunā tehnoloģija vispirms parādīsies mobilajos tālruņos, bet vēlāk – klēpjdatoros un planšetdatoros.

Avots: Lgchem

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top