Bez tēmas

RecordingTheMasters kasešu atskaņotājs MYSTIK

RecordingTheMasters kasešu atskaņotājs MYSTIK

Jauns kasešu atskaņotājs XXI gadsimtam!

Kompānija RecordingTheMasters 2016. gadā sāka ražot audio kasetes. Industrijai tāda rīcība bija gandrīz nepieredzēta: lai arī kasešu pārdošanas apjomi tolaik pieauga – tie tomēr nepavisam  nebija tādi, lai to varētu uzskatīt par ienesīgu nodarbi.

Bet solis tika sperts pareizā virzienā: kasešu pārdošanas apjomi kopš 2014. gada pieaug visā pasaulē. Ar katru dienu palielinās interese par tām.

RecordingTheMaster tagad ir izaugusi līdz tam, ka ir gatava laist klajā savu kasešu atskaņotāju. Tā nosaukums ir MYSTIK. Kompānija saka, ka jaunam laikmetam vajadzīgs jauns kasešu atskaņotājs.

Galvenās novitātes – iebūvēts akumulators un Bluetooth 5.0. Izklausās interesanti: var klausīties mūziku no analogas ierīces – izmantojot bezvadu austiņas. Katram gadījumam austiņām ir arī parastā ir 3,5 mm ligzda.

MYSTIK var izmantot kā portatīvo rekorderu, proti – tas darbojas ne tikai atskaņošanai, bet arī ierakstīšanai. Šim nolūkam var izmantot gan iebūvēto mikrofonu, gan arī pievienot ārējo, izmantojot citu 3,5 mm ligzdu.

Citi raksturlielumi:

  • Skaņa – no 40 Hz līdz 11 kHz ar harmoniskām deformācijām, kas nepārsniedz 0,4%.
  • Labs indikators kasetēm.

Atskaņotāju var iepriekš pasūtīt Kickstarter. RecordingTheMasters izgatavotā viena atskaņotāja un vienas tukšas kasetes komplekta minimālā cena ir 81 €. Pirmie klienti savus komplektus saņems šī gada augustā.

Avots: Kickstarter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top