Visas ziņas

Red Bull cenšas piesaistīt auditoriju ar kriptovalūtu starpniecību

Red Bull cenšas piesaistīt auditoriju ar kriptovalūtu starpniecību

Austrijas enerģijas dzērienu ražotājs Red Bull eksperimentē ar kripto, lai piesaistītu auditoriju online aptaujām.

Kompānija Red Bull apbalvo online aptauju respondentus ar tokeniem Kin – Kanādas mesendžera Kik kriptovalūtu, izmantojot čatu Swelly, ziņo izdevums AdWeek. Pilotprojektam pievienojies arī Austrijas ražotājs Swarovski.

Abas kompānijas veicina Kinit beta versijas palaišanas virzīšanu. Pagājušajā mēnesī palaistā lietojumprogramma ļauj lietotājiem nopelnīt tokenus, iesaistoties aptaujās un citā zināmu zīmolu satura veidošanā.

Ņemot vērā čata Swelly aktivitāti visos sociālajos medijos – nav nekāds brīnums, ka tas pirmais pievienojās lietojumprogrammai, organizējot aptaujas Red Bull, un pēc tam arī Swarovski.

Swelly vadītājs Pīters Buhroitners paziņoja, ka kriptovalūtu pievienošana respondentu atlīdzības procesā ātri palielināja auditorijas iesaistīšanos.

Septembra ICO laikā jaunuzņēmums Kin – Kanādas mesendžera Kik lolojums, piesaistīja 100 milj. dolāru no 10000 investoriem no 117 valstīm. Neraugoties uz to, ka sākotnēji jaunuzņēmums plānoja savākt 125 milj. dolāru, ICO uzskatāms par veiksmīgu. Kin ir ERC-20 tokens Ethereum tīklā un strādā tīklā Stellar.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top