Pasākumi

Fotogrāfiem iespēja gūt starptautisku uzmanību un vērtīgas balvas Red Bull Illume konkursā

Fotogrāfiem iespēja gūt starptautisku uzmanību un vērtīgas balvas Red Bull Illume konkursā
Starptautiskais fotogrāfiju konkurss Red Bull Illume Image Quest atgriežas 2021.gadā un tajā iespēja pieteikties ir ikvienam fotogrāfam – profesionālam, vai entuziastam – arī no Latvijas.

Sekojot 2019.gada konkursam, kurā piedalījās rekordliels 59 551 dalībnieku skaits, fotogrāfi laika periodā no 2021.gada 3.marta līdz 2021.gada 31.jūlijam var pieteikt savus ekstrēmā un piedzīvojumu sporta fotoattēlus 10 kategorijās.

Šoreiz iespējams pieteikt ne tikai foto, bet arī video – kategorijā Best of Instagram by Lenovo, kura būs vienīgā, kurā labākos noteikt palīdzēs arī sociālā tīkla Instagram lietotāji. Katrā kategorijā vari pieteikt līdz pat 10 pieteikumiem, un vienu un to pašu attēlu var pieteikt ne vairāk kā divās kategorijās.

50 starptautiski eksperti vērtēs pieteikumu tehniku, kompozīcijas, radošumu un māksliniecisko stilu, kā arī kopējo kvalitāti. Viņi izvēlēsies 56 finālistus, 10 kategoriju uzvarētājus un vienu kopvērtējuma uzvarētāju.

Rezultāti tiks atklāti 2021.gada novembrī, kad svinīgā ceremonijā uzvarētājiem piešķirs trofejas un lieliskas fotogrāfijas balvas, kuru kopējā vērtība pārsniedz €100 000. 2022.gadā visu finālistu attēli dosies apkārt pasaulei izstādes ietvaros, sniedzot uzvarējušajiem fotogrāfiem bezprecedenta apmēru starptautisku publicitāti.

Fotogrāfijas var būt tapušas arī izmantojot viedtālruni. Dalība Red Bull Illume konkursā ir bezmaksas.

Pieteiktes, kā arī atrast sīkāku informāciju par Red Bull Illume Image Quest konkursu, iespējams mājaslapā.

Informāciju sagatavoja Elvijs Lazdiņš, Red Bull Latvia.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top