Tehnoloģijas

Viedoklis: valdības un regulatori apturēs bitkoina izaugsmi

Viedoklis: regulātori apstādinās bitkoinu

Foto: Yayimages

Viena no pasaules lielākajiem aktīvu pārvaldītājiem – Amundi investīciju direktors Paskāls Blanks paziņojis, ka valdības un regulējošās institūcijas “apturēs mūziku” bitkoinam. Par to vēsta Reuters.

Francijas kompānijas, kuras pārvaldībā atrodas aktīvi vairāk nekā 1,7 trilj. € apmērā, top menedžeris nosaucis kriptovalūtas par “farsu” un burbuļu veidošanas simptomu finanšu tirgos.

“Bitkoinu atcerēsies par to, ka tas stimulēja centrālās bankas ieviest digitālo naudu. Galarezultātā valdības un regulatori mūziku apturēs”, – teica Blanks. 

Pēc viņa teiktā – investoriem bija daudz svarīgāk pieaudzēt savas pozīcijas juaņās un pēc tam diversificēties kriptovalūtās.

Martā Amundi, kas Eiropā pēc aktīvu apjoma piekāpjas tikai Allianz, speciālisti publicēja kriptovalūtu tirgus pētījumu. Tajā viņi atzīmēja digitālo aktīvu zemo likviditāti un kotējumu sabrukšanas iespēju stingras regulēšanas rezultātā.

Viņi uzskata, ka decentralizēto sistēmu operāciju stabilitāte rada jautājumus, turklāt kriptovalūtu kā maksāšanas līdzekļa izmantošana spēj destabilizēt finanšu sistēmu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top