Tehnoloģijas

Rehabilitācijas centrs Spānijā uzsāk atkarīgo kripto treideru ārstēšanu

Kripto treidings atkarība

Spānijas rehabilitācijas centrs The Balance savam pakalpojumu sarakstam pievienojis ārstēšanu no kriptovalūtas tirdzniecības, kas kļuvusi par jaunu atkarības paveidu.

Centrs dibināts Šveicē, bet galvenais birojs atrodas Spānijas salā Maljorkā. Ir arī filiāles Londonā un Cīrihē. Centrā vērsās klienti ar lūgumu palīdzēt viņiem tikt galā ar atkarību no kriptovalūtu tirdzniecības. Rehabilitācijas centrs savu pakalpojumu klāstu tagad ir paplašinājis.

Šīs atkarības ārstēšana ilgst četras nedēļas un tiek veikta ar psihoterapijas palīdzību, kā arī ar labsajūtas procedūrām, piemēram, masāžu un jogu.

Ārstēšanas izmaksas var sasniegt līdz pat 75 000 ASV dolāriem. Organizācija paziņoja, ka ārstēšanai izmanto arī kognitīvās uzvedības terapiju, motivējošās intervijas un psihodinamisko teoriju.

Dinamiskā kriptovalūtu tirgus specifika ar pastāvīgiem kāpumiem un kritumiem ir radījusi reālu pieprasījumu pēc rehabilitācijas centru pakalpojumiem. Tagad starp cilvēkiem, kas cīnās ar narkotiku, alkohola vai citām atkarībām, var sastapt arī tos, kuri ir atkarīgi no kriptovalūtu tirdzniecības.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top