Visas ziņas

Restorāns KFC Kanādā ievieš jaunu piedāvājumu “Bitcoin Bucket”

 


Restorāns “Kentucky Fried Chicken” (KFC) Kanādā sabiedrisko attiecību reklāmas kampaņas ietvaros savā ēdienkartē ir ieviesis jaunu piedāvājumu – ‘Bitcoin Bucket’, kuru klienti var iegādāties, izmantojot bitkoinus.

“Kentucky Fried Chicken”  paziņoja par savu ieplānoto sabiedrisko attiecību reklāmas projekta realizēšanu tviterī 11. janvārī:

Bitcoin Bucket” piedāvājumā, kura vērtība attiecībā pret bitkoinu vērtību ir 20 kanādas dolāri, ir iekļautas  desmit vistu filejas, vafeļu čipsi, vidēja porcija piedevas, vidēja porcija gaļas mērce, un divas porcijas dipi mērce. Colonel & Co.’s mājas lapā ir arī iespējams veikt “Bitcoin Bucket” pasūtījumu ar piegādi uz mājām, kamēr piedāvājumsir spēkā.

“Kentucky Fried Chickens” ir arī ievietojis Facebook mājas lapā “Bitcoin Bucket” reklāmas video, kurā tiek reklamēts spainis ar KFC vistas nagetēm un tā cenu bitkoinos, kas ir ekvivalenta 20 kanādas dolāriem.  Viens Bitcoin Bucket šobrīd maksā 0.001 bitkoinus.

Savukārt kompānija “Kodak” līdzīgā sabiedrisko attiecību reklāmā 9. janvārī paziņoja sākotnējo cenas piedāvājumu (ICO) savai kriptovalūtai KodakOne. Kā jau iepriekš minēts,  KodakOne valūta tiks uzmantota, lai  reģistrētu un licencētu fotoattēlus jaunajā  KodakOne platformā.

Bitkoini tika iesaistīti ātrās ēdināšanas industrijā 2017. gada jūlijā, kad Vācijas ēdienu piegādes kompānija “Lieferando”, sāka pieņemt samaksā bitkoinus. Savukārt 2017. gada augustā Krievijā esošais uzņēmums “Burger King” ieviesa savu virtuālo valūtu Whoppercoin, kura tiek izmantota saskaņā ar klientu lojalitātes programmu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top