Visas ziņas

Revolut jauna debetkarte ar 5 kriptovalūtu un kripto cashback atbalstu

 

Kompānija Revolut paziņojis par debetkaršu Revolut Metal laišanu klajā, kas atbalsta kripto transakcijas un ļauj saņemt cashback par pirkumiem kriptovalūtās.

Aprīlī intervijā Business Insider jaunuzņēmuma vadītājs Nikolajs Storonskis paziņoja par kompānijas plāniem izlaist debetkartes ar cashback kriptovalūtā.

Izziņotie plāni ir pārvērsti realitātē: tagad kompānija  ļaus izmantot maksājumu platformu bez komisijas maksas, neizmantojot Paypal pakalpojumus, un vienkāršu konvertāciju pāros ar 25 valūtām. Kompānija pievērsa uzmanību arī blockchain tehnoloģijām: Revolut un Bitstamp kopīgi aktivizēja mobilo lietotni, kas ļauj klientiem mainīt un konvertēt 5 kriptovalūtas.

21. augustā Revolut paziņoja Twitter par sava otrā fiziskā produkta izlaišanu, kura uzdevums ir vēl vairāk mazināt robežas starp digitālo un “reālo” pasauli.

Jauno tehnoloģiju cienītājiem debetkarte Revolut Metal izmaksās 154 dolārus gadā vai 16,5 dolārus mēnesī, ko kompānija sola kompensēt vienas no pieejamām opcijām ietvaros: “bezmaksas konsjerža serviss, ceļojumu medicīniskā apdrošināšana vai ekskluzīvi  Revolut piedāvājumi”.

Jāatzīmē, ka casback  kartēs ienāks kriptovalūtās: 1% apmērā no pirkumiem ārpus Eiropas un 0,1% ES. Kompānijas pārstāvis atzīmēja:

“Mēs uzskatām, ka Revolut Metal ir nepieciešams produkts visu vecumu un ienākumu cilvēkiem: no datortārpiem līdz biroju darbiniekiem. Mēs esam pārliecināti, ka Revolut Metal būs ekskluzīva, ceļotājiem neaizstājama nākotnes karte visā pasaulē”.

Ar saviem inovatīvajiem produktiem uzņēmums jau ir piesaistījis vairāk nekā 2,5 milj. klientu, ar transakciju apjomu 15 mljrd. eiro apmērā tikai dažu gadu laikā, bet pēdējā investīciju  raundā jaunuzņēmums tika novērtēts 1,7 mljrd. apmērā.

Jūnijā Lielbritānijas jaunuzņēmums ar Krievijas saknēm arī paziņoja par nodomiem strādāt Krievijā sadarbībā ar QIWI. 2018. gadā Revolut tiek laists klajā arī Indijā, ASV, Austrālijā, Singapūrā, Honkongā un citās valstīs. Pēc iziešanas jaunos tirgos kompānija plāno 5 gadu laikā palielināt lietotāju skaitu līdz 100 milj.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top