Biržas

Revolut testē savu kriptovalūtu biržu

Revolut atver savu kriptovalūtu biržu

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Revolut testē pieredzējušiem tirgotājiem paredzētu kriptovalūtu biržas beta versiju. Par to ziņo CoinDesk.

Saskaņā ar publikācijas informāciju tirdzniecības platforma piedāvās padziļinātu tirgus analītiku un komisijas maksas, kas būs zemākas nekā Revolut bankas lietotnē. Konkrēti testēšanas un projekta palaišanas termiņi netiek nosaukti.

“Mēs uzsākam jaunu kriptovalūtu biržu, kas veidota, koncentrējoties uz pieredzējušiem tirgotājiem. Jūs gaida dziļāki analītiskie rīki un zemas komisijas maksas,” it kā teikts e-pasta vēstulē, kurā lietotājs aicināts testēt jauno platformu.

Saskaņā ar CoinDesk sniegto informāciju dokumentā arī minētas komisijas maksas robežās no 0% līdz 0,09% un iespēja tirgot, izmantojot limita un tirgus rīkojumus.

Revolut komentārs: “Mēs nepārtraukti izstrādājam jaunus produktus un funkcionalitāti atbilstoši mūsu klientu vēlmēm un tirgus pieprasījumam. Kriptovalūtu birža ir viens no mūsu nākotnes attīstības virzieniem, taču plašāka informācija būs zināma tikai pēc produkta palaišanas. Šobrīd tas ir pieejams tikai ar ielūgumiem.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top