Tehnoloģijas

Ukrainas bēgļiem Eiropā pieejama Revolut internetbanka

Revolut Ukraina

Kompānija Revolut (Monobank britu analogs) paziņoja, ka Ukraiņu bēgļi Eiropā tagad varēs izmantot tās internetbankas lietotni. Lai ES atvērtu kontu, parasti ir jāapstiprina tiesības uzturēties Eiropā. Tā kā daudzi Ukrainas bēgļi dokumentu trūkuma dēļ nevar iesniegt šo apstiprinājumu – kompānija Revolut ir mīkstinājusi šo prasību, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu ātri atvērt kontu un piekļūt saviem līdzekļiem.

“Tā kā karš Ukrainā ir piespiedis izbraukt vairāk nekā diviem miljoniem cilvēku – mēs uzskatām, ka ir jāpalīdz visvairāk cietušajiem, nodrošinot viņiem vieglu un ātru piekļuvi viņu līdzekļiem. Banku pārskaitījumi bieži vien ir lēni un dārgi, tāpēc mēs ceram, ka šī Revolut iniciatīva nodrošinās vienkāršāku un efektīvāku alternatīvu. Es ļoti lepojos, ka esmu Lielbritānijas fintex biznesa daļa, kas grūtos laikos var ātri palīdzēt ukraiņu tautai”, – paziņoja Revolut līdzdibinātājs un tehniskais direktors Vlads Jacenko.

Standarta kontam nav ikmēneša komisijas maksas, un to var izmantot, lai nosūtītu/saņemtu naudu un arī mainītu valūtu. Revolut karte darbosies jebkurā Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) un Ukrainas vietā. Līdzekļu pārskaitījuma ierobežojums no jūsu konta uz citu kontu ir 1500 eiro dienā. Arī draugi un radi, kas jau atrodas Eiropā, var ātri pārskaitīt jums naudu. Starp citu – savam Revolut kontam jūs varat piesaistīt arī jebkuru Ukrainas karti.

Kā atvērt kontu

  • Lejupielādēt Revolut mobilo lietotni (App StoreGoogle Play Store).
  • Nospiediet “Sign up” un ievadiet tālruņa numuru. Tas var būt jebkuras valsts numurs – galvenais, lai uz šo numuru jūs varētu saņemt SMS.
  • Sadaļā “Country of residence” izvēlieties valsti, kurā jūs atrodaties, piemēram – Polija vai Slovākija.
  • Ievadiet savu pašreizējo adresi ārpus Ukrainas, piemēram – jūsu mājokļa/patvēruma adresi, un citus personas datus.
  • Izvēlieties un augšupielādējiet Ukrainas pases vai ID kartes fotoattēlu, lai apstiprinātu.

Revolut lietotne ir pieejama angļu un citās Eiropas valodās. Nedaudz vēlāk būs arī ukraiņu valodas versija.

Avots: Revolut

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top