Valūtas

Revolut nodos saviem klientiem kriptovalūtu īpašnieku tiesības

Revolut karte 2020 un kriptovalūta

Foto: Filip Baotić/Unsplash

Sākot ar 27. jūliju Lielbritānijas fintech kompānija Revolut nodos saviem klientiem juridiskas tiesības uz kriptovalūtu iegādi un uzglabāšanu, bet pastiprinās lietošanas noteikumus.

Uzņēmums pēc pieprasījuma joprojām veiks digitālo aktīvu pirkšanu un pārdošanu klienta vārdā, tomēr tagad klients saņems “tiesības uz kriptovalūtas finansiālo vērtību”.

“Jums būs tā saucamās aktīvu īpašumtiesības. Jums ir pilnīga kontrole pār savām kriptovalūtām, taču jūs pats nevarēsit veikt darījumus, ”teikts Revolut paziņojumā.

Starp pakalpojuma lietotājiem un kriptovalūtu biržām – Revoult partneriem nebūs līgumattiecību.

Maiņas kursu noteiks biržas, un tajā ietilps arī Revolut komisijas maksa par starpniecību darījumos.

“Likme var mainīties no brīža, kad iesniedzat pieteikumu kriptovalūtas pirkšanai vai pārdošanai, līdz faktiskajam darījumam, kuru mēs jūsu vārdā veicam. Tas nozīmē, ka jūs varat iegūt nedaudz vairāk vai mazāk kriptovalūtas, nekā jūs gaidījāt. Revolut nesegs zaudējumus, ja tādi radīsies kriptovalūtas tirdzniecības rezultātā.”

Arī no 27. jūlija lietotājiem nebūs atļauts norēķināties ar kriptovalūtu, izmantojot Revolut karti, pat ja šie ir viņu  vienīgie līdzekļi kontā.

Pakalpojums atbalsta Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin un XRP monētas. Revolut visus lietotāju digitālos aktīvus glabā “virtuālā kontā”. Kriptovalūtas pārsūtīšana ārpus pakalpojuma ir aizliegta.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top