Tehnoloģijas

Rīgā paplašināta Wizz Air bāze

Rīgā paplašināta Wizz Air bāze

Foto Wizzair

Rīgā, 2020. gada 14. augustā. Lielākā zemizmaksu pārvadātāja Centrāleiropā un Austrumeiropā un Eiropas zaļākā lidsabiedrība* Wizz Air šodien paziņoja par apjomīgu darbības paplašināšanu Latvijā, papildinot Rīgas bāzi ar vienu jaunu Airbus lidmašīnu A320. Tas ļaus sākt lidojumus sešos jaunos maršrutos no Rīgas uz Bergenu Norvēģijā, Birmingemu Apvienotajā Karalistē, Billundu Dānijā, Hamburgu Vācijā, Reikjavīku Islandē un Tronheimu Norvēģijā. Lēti lidojumi jaunajos maršrutos jau ir nopērkami vietnē wizzair.com un lidsabiedrības mobilajā lietotnē, un biļešu cenas sākas tikai no 14,99 EUR**.

Kopš 2010. gada lidsabiedrība Rīgas maršrutos ir pārvadājusi gandrīz 3,8 miljonus pasažieru. Saskaņā ar šodienas paziņojumu lidsabiedrībai Rīgas bāzē būs 2 modernu, tehniski progresīvu lidmašīnu avioparks Rīgas bāzē. Wizz Air turpina apliecināt interesi par Rīgu, Latviju un piedāvā cienījamajiem pasažieriem lieliskus pakalpojumus par zemām cenām. Jaunpiešķirtā vairāk nekā 260 tūkstošu pasažieru caurlaidspēja gadā veicinās Latvijas aviācijas tirgus attīstību un vairāk nekā 35 jaunu tiešo un 195 netiešo darbvietu izveidi. Kopā ar šiem sešiem jaunajiem pakalpojumiem Wizz Air tagad piedāvā no Rīgas lidojumus 15 maršrutos uz 10 valstīm.

Šodienas paziņojums ir nācis klajā pēc Wizz Air nesen aizsāktā jaunā dezinficēto lidojumu laikposma. Lidsabiedrība ir informējusi par vairākiem pastiprinātiem higiēnas pasākumiem, lai nodrošinātu klientu un apkalpju veselības aizsardzību un drošību. Jaunā kārtība paredz, ka visa lidojuma laikā gan stjuartiem, gan pasažieriem ir jāvalkā sejas maska, un stjuartiem ir jāvalkā arī cimdi. Wizz Air lidmašīnas regulāri tiek pakļautas nozarē labākajam miglošanas procesam ar pretvīrusu šķīdumu, un, ievērojot WIZZ stingro ikdienas tīrīšanas grafiku, visas lidsabiedrības lidmašīnas tiek papildus dezinficētas pa nakti ar tādu pašu pretvīrusu šķīdumu. Pēc iekāpšanas lidmašīnā katram pasažierim tiek izsniegtas dezinficējošas salvetes, no salona ir izņemti žurnāli, pasažieriem iesaka visus pirkumus lidmašīnā veikt ar bezkontakta maksājumu. Pasažieri tiek aicināti ievērot vietējo veselības aizsardzības iestāžu noteiktos fiziskās distancēšanās pasākumus un mudināti tiešsaistē veikt visus pirkumus pirms lidojuma (piemēram, reģistrējamā bagāža, WIZZ Priority, paātrinātā drošības pārbaude), lai līdz minimumam samazinātu visu varbūtējo fizisko saskari lidostā. Lai iegūtu plašāku informāciju, noklikšķiniet šeit un noskatieties Wizz Air jauno veselības aizsardzības un drošības videofilmu.

Korporatīvās komunikācijas vadītājs Andrāšs Rado piebilda: “Pēc desmit veiksmīgiem gadiem Rīgā, šodien mēs esam priecīgi paziņot par tālāku mūsu vietējā tīkla paplašināšanu, pievienojot otru lidmašīnai mūsu Rīgas bāzei. Ar šo paziņojumu mēs pievienojam septiņus jaunus aizraujošus maršrutus no Rīgas uz Bergenu, Birmingemu, Billundu, Hamburgu, Reikjavīku, Stokholmu Skavstu un Trondheimu, kā arī vienu jaunu maršrutu no Tallinas uz Bergenu. Mēs esam pārliecināti, ka Wizz Air īpaši zemās cenas un lieliskais maršrutu tīkls padarīs ceļošanu pieejamu arvien lielākam skaitam pasažieru un sekmēs Latvijas tūrisma nozares izaugsmi.”

* Wizz Air ogļskābās gāzes izplūde 2019. finanšu gadā bija viszemākā Eiropas lidsabiedrību vidū (57,2 grami uz pasažierkilometru).

**Cena vienā virzienā, ieskaitot administrācijas maksu. Komplektā ietilpst viena soma (maksimāli: 40x30x20cm). Par ratiņu somu un katru reģistrētās bagāžas vienību tiek iekasēta papildu maksa. Cena attiecas tikai uz rezervējumiem, kas veikti vietnē wizzair.com un mobilajā lietotnē WIZZ.

*** ACI iesaka izveidot 750 darba vietas uz katriem 1 miljonu pārvadāto pasažieru gadā

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ekspluatē 126 lidmašīnu Airbus A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā F20, kas beidzās 2020. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Nesen uzņēmums ir nosaukts par vienu no desmit pasaules visdrošākajām lidsabiedrībām pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com vērtējumā, un ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, un izsaka atzinību personām un organizācijām, kuras izcēlušās ar lieliskiem rezultātiem, inovācijām un izciliem pakalpojumiem.

WIZZ AIR JAUNĀKIE MARŠRUTI NO RĪGAS

• Visi Wizz Air lidojumi tiek veikti ar Airbus lidmašīnām: A320 ar 180 sēdvietām, A320neo ar 186 sēdvietām, A321 ar 230 sēdvietām un A321neo ar 239 sēdvietām.

GALAMĒRĶIS SĀKUMA DATUMS BIĻEŠU CENAS NO**

Rīga–Bergena 2020. gada 15. oktobris 19.99 EUR / NOK 219

Rīga–Birmingema 2020. gada 18. oktobris 24.99 EUR / GBP 21.99

Rīga–Billunda 2020. gada 16. oktobris 14.99 EUR / DKK 109

Rīga–Hamburga 2020. gada 15. oktobris 29,99 EUR

Rīga – Stoholma Skavsta 2020. gada 15. oktobris 14.99 EUR / SEK 159

Rīga–Reikjavīka 2020. gada 18. oktobris 19,99 EUR / NOK 219

Rīga–Tronheima 2020. gada 15. oktobris 19,99 EUR / NOK 219

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top