Ripple

Ripple miljardu konta īpašnieks pārdevis vēl 10 milj. XRP

Konta, kurā kopš 2015. gada novembra tika uzglabāts 1,08 mljrd. tīkla Ripple tokenu, īpašnieks likvidējis kārtējos 10 milj. XRP

Konta, kurā kopš 2015. gada novembra tika uzglabāts 1,08 mljrd. tīkla Ripple monētu, īpašnieks likvidējis kārtējos 10 milj. XRP par kopējo summu 5 milj. $. Tādus datus sniedzis foruma XRPChat lietotājs ar segvārdu corak, kurš seko līdz šī konta dinamikai kopš 2018. gada sākuma, ziņo Trustnodes.

Kopumā no marta līdz aprīlim šī konta īpašnieks ir pārdevis 100 milj. XRP, vēl 30 milj. par minimālu vērtību tika likvidēti aprīlī.

“XRP pārvietojas pa vairākiem miljoniem vienlaikus biržu Bitstamp un Bitfinex kontos”, – atzīmējis corak.

Daži lietotāji uzskata, ka konta īpašnieks var būt Ripple dibinātājs Džeds Makkalebs, kurš pameta kompāniju 2013. gadā. Tomēr saskaņā ar vienošanos ar kompāniju viņam ir tiesības likvidēt savus aktīvus tikai pakāpeniski, tostarp norādītā konta īpašnieks 2018. gada pirmajā ceturksnī pārdeva aptuveni pusmiljardu XRP par kopējo summu 250 milj. $.

Lai kā tur arī nebūtu – tieši papildu 10 milj. XRP pārdošana, visticamāk, arī bija XRP kursa samazināšanas iemesls pēdējo diennakšu laikā par 4%, mēreni pieaugot bitkoinam un daudzām citām kriptovalūtām.

Atgādināsim – saskaņā ar Ripple pārskatu, XRP pārdošana apjoms samazinājās par 54% salīdzinājumā ar šā gada pirmo ceturksni, tomēr kompānijas klientu bāze turpināja augt.

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top