Visas ziņas

Ko par Ripple cenu domā treideris un analītiķis Igors Porohs

 

treideris un analītiķis Igors Porohs

Ripple  pārliecinošais kursa pieaugums, kas notiek pēdējā laika, saistīts ar mākslīgas cenas paaugstināšanu (pampu) no tirgus dalībnieku puses. Par to LetKnowNews  stāsta neatkarīgais kriptovalūtu treideris un analītiķis Igors Porohs.

“Ripple jau ir “pampojuši” – un daudzi fondi to novēro. Treiderim, kurš vada fondu, Ripple ir ērtākā pozīcija. Jo tu vari ieiet pozīcijā par 100-200 tūkstošiem dolāru un iziet no tās. Tur ir labi apjomi, laba likviditāte, tas ir interesants. Turklāt XRP labi pakļaujas “pampam” un dod labu rezultātu”, – paziņojis eksperts.

“Tagad ir tāda situācija, ka altkoinus periodiski pampo. Cilvēki un treideri paši meklē – ko tādu varētu nopirkt, lai “pamps” notiktu ar lielu iespējamības pakāpi”, – uzsvēra treideris.

Turklāt Porohs ir pārliecināts, ka ziņa par to, ka ASV varas iestādes simpatizē Ripple, ir viltus ziņa – un tā nevarēja ietekmēt tā kursu.

“Es nedomāju, ka šī ziņa varēja izprovocēt cenas pieaugumu. Tā ir apmaksāta ziņa. Visi tajā uzrakstītie vārdi – tur par visu ir samaksāts. Tur nav nekā godīga un tīra”, – viņš piebildis.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top