Ripple

Ripple noslēdz partnerību ar Western Union

Western union un Ripple sadarbībaVienas no lielākajām maksājumu sistēmām Western Union pārstāvis oficiāli paziņojis, ka kompānija ir uzsākusi kriptovalūtas Ripple izpēti.

Pagājušā gada beigās kriptokopiena sāka runāt par Ripple iespējamo mijiedarbību ar lielu amerikāņu kompāniju, kas specializējas naudas starpniecības pakalpojumu sniegšanā.

Baumas apstiprināja kompānijas Western Union finanšu direktors Radžs Agravals. Viņš paziņoja, ka viņa kolēģi testē dažādus kopīgus risinājumus ar Ripple.

Šo informāciju apstiprināja arī Western Union vadītājs Hikmets Erseks, uzsverot to, ka kompānija nopietni pēta blockchain tehnoloģijas potenciālu.

“Pirmkārt, ir jānodala kriptovalūta un blockchain. Blockchain noteikti ir interesants kā tehnoloģija, kuru mēs varēsim pielietot. Mēs testējam Ripple blockchain, lai precīzi saprastu, ko mēs varam piedāvāt mūsu klientiem”, – Hikmets Erseks.

Neraugoties uz blockchain un kriptovalūtu perspektīvumu, kompānija ir saskārusies ar tokenu izmantošanas problēmu. Tagad arī Western Union ir pievienojusies atbalstītāju rindām, kas iestājas par  kriptovalūtu noregulēšanu.

… Ja digitālās valūtas ir parasta valūta, kur izmanto valsts, tad mēs ātri varētu to ieviest, bet ir grūti ar bitkoinu apmaksāt automazgātavu vai nopirkt pienu, vai ar bitkoinu samaksāt par mācībām Bangladešā, Ganā vai Čīlē. Mēs esam 200 valstīs, un mēs reaģējam uz regulējamo vidi. Kopā ar Rezervju banku mēs piemērojam mūsu regulējošās darbības normatīvajiem apstākļiem. Tāpēc mums ir svarīgi, lai šī valūta tiktu regulēta, un tad mēs patiešām varēsim apkalpot klientus pareizā virzienā”, – piebilda Hikmets Erseks.

Kompānija Ripple pēdējā laikā arvien biežāk paziņo par dažādām partnerībām ar lielām kompānijām un maksājumu sistēmām. Ripple 11. janvārī ir paziņoja par sadarbību ar MoneyGram.

Tamlīdzīga sadarbība vienmēr spēcīgi ietekmē tā vai cita tokena pieaugumu. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka platforma Ripple ir nedaudz citādi veidota.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top