Ripple

Ripple paziņo par sadarbību ar MoneyGram

Ripple 11. janvārī ir paziņojusi par sadarbību ar MoneyGram

Savā blogā Ripple apstiprināja, ka MoneyGram integrēs Ripple XRP altkoinu savā maksājumu sistēmā. Šī integrācija, saskaņā ar Ripple, “ļauj MoneyGram atrisināt jau sen pastāvošo likviditātes problēmu, ar ko saskaras lielākā daļa finanšu iestāžu”.

Ripple izpilddirektors Breds Gārlinghaus komentēja uzņēmuma ievietoto paziņojumu blogā, apstiprinot sadarbību ar MoneyGram.

Maksājumu problēma ne tikai ietekmē bankas; tā ietekmē arī tādus uzņēmumus kā MoneyGram, kas palīdz cilvēkiem nosūtīt naudu.

Izmantojot digitālo maksājumu līdzekli XRP, kas tiek apstrādāts trīs vai pat mazāk sekundēs, mūsu klientu var pārskaitīt naudu tikapat ātri kā tiek pārvadīta informācija mūsdienu tehnoloģiju laikmetā.

Gārlinghaus ir uzsvēris XRP kā valūtas priekšrocības salīdzinājumā ar bitkoinu, jo interese par šo valūtu un tās pārdošanas apjoms ir ievērojami pieaudzis. Ņemot vērā Ripple tirgus vērtību janvāra sākumā, ir ziņots, ka uzņēmuma priekšsēdētājs Kriss Lāresens ir ieguvis ievērojamu bagātību, kas viņam ļauj konkurēt ar Varenu Bafetu un Bilu Geitsu, ņemot vērā viņam piederošo 37 procentu daļu.
Pēdējo nedēļu laikā Ripple ir veicis vairākus partnerības darījumus, un pirmajā 2018. gada nedēļā XRP vērtība palielinājās līdz gandrīz neiedomājami lielam skaitlim.

Lai arī valūtas lielais atzinības līmenis nepieļāva nekāda veida kritiku vai brīdinājumu izteikšanu saistībā ar to, Coinbase atteikums pievienot altkoinu pagājušajā nedēļā izraisīja valūtas vērtības lejupslīdi par 30 procentiem.

Šobrīd XRP vērtība 24 stundu laikā ir pieaugusi gandrīz par astoņiem procentiem, vadoties pēc CoinMarketCap datiem, kura jau kopš 8. janvāra vairs neiekļauj vadošo Dienvidkorejas tirgu datus.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top