Tehnoloģijas

Rītdienas tehnoloģijas šodienas cilvēkam – Huawei par inovācijām tehnoloģijās izstādē MWC 2024

Rītdienas tehnoloģijas šodienas cilvēkam – Huawei par inovācijām tehnoloģijās izstādē MWC 2024

Šonedēl Barselonā norisinās viena no pasaulē lielākajām mobilo tehnoloģiju izstādēm MWC 2024, kas pulcē mobilo sakaru operatorus, viedtālruņu ražotājus un citus nozares pārstāvjus. Savus jaunākos produktus demonstrē arī Huawei, iedalot stendu vairākās pieredzes zonās – ULTIMATE DESIGN, Fashion Forward, XMAGE, Creation of Beauty un Fitness & Health – un demonstrējot savu apņemšanos arī turpmāk investēt inovācijās, radot patērētāju vajadzībām personalizētas tehnoloģijas.

Estētika un funcionalitāte – savstarpēji papildinošie elementi

Izstādes ietvaros plaša uzmanība tiek pievērsta arī uzņēmuma “Fashion Forward” vīzijas ietvaros radītajām tehnoloģijām, kuru mērķis ir apvienot modernu un veselīgu dzīvesveidu. Līdz ar dinamiskāku patērētāju ikdienu, arī tehnoloģiju ražotājiem ir jāseko līdzi jaunajām tendencēm un paradumiem, un jāveic ieguldījumi pētniecībā un attīstībā.

Lai gūtu ieskatu dažādu kultūru dizaina un estētikas tendencēs, Huawei ir izveidojis estētikas izpētes centrus Parīzē, Milānā un Londonā, veicinot nemitīgu tehnoloģiju un dizaina attīstību. Piemēram, lai tiktu radīta viedtālruņa Huawei Mate 60 RS Ultimate Design sarkanais korpuss, pētnieki pirmo reizi sarkanās keramikas saķepināšanas procesā pievienoja retzemju elementus. Tāpat katrs tālrunis tiek pakļauts kalcinēšanai 1400°C temperatūrā un 60 dienu ilgā ražošanas perioda laikā tiek pakļauti vairāk nekā 50 procesiem, kas ir būtiski konkrētās krāsas ieguvei.

Veselības monitoringa risinājumi – iespējas nemitīgām inovācijām

Viedās valkājamās ierīces ir viens no būtiskākajiem produktu virzieniem Huawei uzņēmējdarbībā. To veselības monitoringu funkcija ir arī visiecienītākā viedpulksteņu lietotāju vidū, tam sniedzot lietotājam visu nepieciešamo informāciju par fiziskās veselības stāvokli, kā arī pat brīdinot par veselības traucējumiem, ja tādi tiek novēroti.

Rītdienas tehnoloģijas šodienas cilvēkam – Huawei par inovācijām tehnoloģijās izstādē MWC 2024

Huawei ir izveidojis vairāk nekā desmit pētniecības centrus, lai veicinātu viedpulksteņu inovācijas un nodrošinātu datu precizitāti. Tāpat Huawei ir iesniedzis vairāk nekā 800 valkājamo ierīču patentu pieteikumus, kā arī pērn rudenī atklājis trešo veselības laboratoriju, kas apliecina uzņēmuma apņemšanos veicināt inovācijas šajā jomā. Savukārt par konkurētspējīgu nozares spēlētāju uzņēmumu padara arī tā unikālā TruSeen™ monitoringa tehnoloģija, kas ir uzlabojis veselības rādītāju precizitāti pat par 30%.

Par šī gada prioritātēm Huawei ir izvirzījis miegu, asinsspiedienu un garīgās veselības pārvaldību rīku uzlabošanu, piedāvājot arvien precīzākus, ērtākus un visaptverošākus veselības pārraudzības risinājumus. Pērn starp Huawei izdoto viedpulksteņu klāsta bija arī Huawei Watch 4, kurā tika atklāta jauna funkcija – Health Glance, kā arī Huawei Watch GT4, kas tika papildināts ar jauniem aktivitātes gredzeniem un lietotni Stay Fit. Vadoties pēc jaunākajām veselības tendecēm un patērētāju vajadzībām, līdz ar jauninājumiem Huawei Watch GT4 kļuvis par vispārdotāko uzņēmuma viedpulksteni.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top