Tehnoloģijas

Daudzvirzienu kustības sajūta iekštelpu riteņbraukšanā tagad iespējama ar jaunajām Tacx NEO kustīgajām plāksnēm

Daudzvirzienu kustības sajūta iekštelpu riteņbraukšanā tagad iespējama ar jaunajām Tacx NEO kustīgajām plāksnēm

 Šodien, 2022. gada 23. martā, Garmin nācis klajā ar Tacx NEO kustīgajām plāksnēm (Tacx NEO Montion Plates), viegli uzstādāmām kustības plāksnēm, kuras nodrošina daudzvirzienu kustību NEO 2 un NEO 2T  viedajiem trenažieriem, lai ar katru pedāļa apgriezienu sportists gūtu sajūtu, ka braukšana notiek ārā. Tagad velosipēdisti var izbaudīt vēl reālistiskāku un dabiskāku braucienu iekštelpās nodarbību laikā.

“Velosipēdisti vienmēr vēlas, lai treniņi iekštelpās būtu produktīvāki un patīkamāki,” Sacīja Dens Bartels (DanBartel), Garmin viceprezidents globālās patēriņa preču pārdošanas jomā. “Pievienojot Tacx NEO viedajiem trenažieriem daudzvirzienu kustību, Tacx NEO kustīsgās plāksnes nodrošina vienu no līdz šim dinamiskākajām un dabiskākajām braukšanas pieredzēm iekštelpās.

Tacx NEO kustīgās plāksnes ļauj velosipēdistiem gūt maksimālu labumu no braukšanas iekštelpās:

  • papildina Tacx NEO viedo trenažieru kustību no kreisās uz labo pusi ar kustību no priekšpuses uz aizmuguri, tādējādi ļaujot riteņbraucējiem ieņemt dabisku braukšanas pozu un trenēties efektīvāk;
  • saglabā kompaktu pēdas nospiedumu un gandrīz nedzirdamu braukšanas gaitu trenēšanas laikā, ar ko ir pazīstami Tacx NEO viedie trenažieri;
  • viegla uzstādīšana, magnētiski piestiprinot plāksnes pie saderīgā Tacx NEO viedā trenažiera apakšpuses.

Tacx NEO kustīgo plākšņu ieteiktā mazumtirdzniecības cena ir 299,99 EUR, un tagad tās ir pieejamas  Garmin mājaslapā.

Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top