Tehnoloģijas

Roberts Kijosaki par tradicionālo finanšu krīzi

Robert Kiyosaki

Foto: kiraziku2u/shutterstock.com

Populārais ASV uzņēmējs un bestsellera “Bagātais tētis, nabagais tētis” autors Roberts Kijosaki paziņoja, ka bitkoina cenas pieaugums liecina par krīzi tradicionālo finanšu sfērā.

Pēdējo nedēļu laikā pirmās kriptovalūtas kurss ir pieaudzis par 50%, un Kijosaki uzskata, ka tas norāda uz ASV dolāra “miršanu”. Sociālajā tīklā Twitter uzņēmējs raksta:

“Bitkoina pieaugumu noteica zelts un sudrabs. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka jums jāpērk tik daudz bitkoinu un dārgmetāla, cik jūs varat – un to nevajag atlikt. Vilciens jau ir ceļā. Dolārs mirst. Sudrabs vēl arvien ir pieejams ikvienam. Kad dolārs krītas, tad cenai jau vairs nav nozīmes. Svarīgi ir tas, cik daudz jums ir zelta, sudraba un bitkoinu”.

Kijosaki arī nesen runāja par to, ka ASV vēlēšanu rezultāti nav tik svarīgi – jebkurā gadījumā ir vērts pirkt bitkoinus un sudrabu. Viņš uzsvēra, ka nemainīsies ASV Federālo rezervju politika, kas pastāvīgi drukā dolārus:

“Es, protams, vēlos, lai Tramps uzvar. Mēs kopā ar viņu uzrakstījām divas grāmatas. Es draudzējos ar viņa dēliem. Un tomēr es atbalstu izvēles brīvību. Nav svarīgi – kurš uzvarēs, turpiniet ieguldīt zeltā, sudrabā un bitkoinā. Īstie ļaundari ir Federālās rezerves un Finanšu ministrija. Pērciet zeltu, sudrabu un bitkoinu”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top