Tehnoloģijas

Roberts Kijosaki nosauc cenu, par kādu viņš būtu gatavs atkal pirkt bitkoinu

Roberts Kiosaki par bitkoina cenu

Foto: ifeelstock/depositphotos.com

Kriptovalūtas Nr. 1 cenas lejupejošo korekciju Roberts Kijosaki uzskata par īslaicīgu parādību. 74 gadus vecais ASV uzņēmējs, kurš pazīstams kā 1997. gada bestselera “Bagātais tētis, nabagais tētis” autors, paziņoja, ka plāno atkal ieiet kriptovalūtu tirgū ar ideju par bitkoina iegādi, ja tā cena noslīdēs līdz 27 tūkst. dolāru atzīmei.

Bitkoina cenas lejupejošo korekciju uzņēmējs nosaucis par “lielisku ziņu” tiem, kas vēlas pirkt šo digitālo aktīvu ar atlaidi. Kopš pagājušā gada Kijosaki pozicionē sevi kā bitkoina un zelta piekritēju – abus investīciju aktīvus viņš uzskata par instrumentiem, kas sniedz iespēju hedžēties pret finanšu nenoteiktības riskiem pasaulē.

Lēmumu par bitkoinu iegādes atsākšanu uzņēmējs pieņems ne tikai balstoties uz cenu, bet arī orientējoties uz globālās ekonomikas stāvokli. Viņš uzskata, ka ASV FRS darbība, kā arī tas – kā funkcionē Volstrīta, pasaules ekonomiku ved uz jaunu turbulenci. Viņš arī atgādināja, ka vēl 2000. gadā Trojas unce zelta maksāja tikai 300 dolārus, un pašreiz tā tiek tirgota par 1,911 tūkst. dolāru.

Neskatoties uz simpātijām pret bitkoinu, iepriekš – 2020. gada janvārī – Kijosaki runāja par to, ka bitkoins, iespējams, nespēs pārdzīvot kārtējo globālo krīzi. Pēc šī izteiciena 2020. gada martā bitkoins kritās līdz 3,5 tūkst. dolāru, taču, sākot ar pērnā gada rudeni, sasniedza pārliecinoša pieauguma trajektoriju – aprīļa vidū kļūstot dārgāks par 63 tūkst. dolāru. Vēlāk maijā bitkoina cena testēja 30 tūkst. dolāru līmeni.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top