Visas ziņas

Repera Jay Z kompānija veic investīcijas Robinhood kriptovalūtas tirdzniecības platformā

Robinhood platforma

Slavenā repera un producenta Jay Z izklaides kompānija Roc Nation, kas ir dibināta 2008. gadā, ir veikusi investīcijas Robinhood kriptovalūtas tirdzniecības platformā.

Roc Nation filiāles “Arrive” pārstāvis oficiālā paziņojumā norādīja, ka kompānija ir veikusi investīcijas Robinhood platformā, ņemot vērā tās vīziju uzlabot finanšu tirgu pieejamību.Tika uzsvērts, ka ir izdevīgi veikt darījumus Robinhood kriptovalūtas tirdzniecības platformā, jo “tiks nodrošināta Bitkoinu un Ethereum iegāde un tidzniecība bez komisijas maksas.”

Kompānijas filiāles “Arrive” prezidents Neil Sirni ir uzsvēris:

“Mēs ticam Beidžu un Vlada kompānijas izvēlētajai misijai padarīt finanšu tirgus pieejamākus un rentablākus dažāda ranga klientiem. Robinhood saņems mūsu atbalstu, lai varētu realizēt sava uzņēmuma ilgtermiņa vīziju.”

Vadoties pēc Robinhood pāstāvja norādītā, vairāk nekā miljons lietotāju ir pieteikušies Robinhood Crypto platformas gaidīšanas sarakstā, kas ļauj ikvienam pārdot akcijas, biržā tirgotos fondus (ETF) un galvenās kriptovalūtas kā Bitkoinus un Ethereum, izmantojot vienu aplikāciju.

Robinhood ienākšana kriptovalūtas tirgū bija ļoti gaidīta, jo lielākais vairums no Robinhood klientu bāzes ir no labi zināmiem finanšu tirgiem un biržām. Ir paredzams, ka daudzi miljoni Robinhood platformas lietotāji augstu novērtēs relatīvi jauno finanšu līdzekli Robinhood Crypto kriptovalūtu.

Lielākā daļa kriptovalūtas atbalstītāju saskata lielu Robinhood attīstības potenciālu un jaunā platforma noteikti varēs kļūt par reālu Coinbase konkurentu, kas šobrīd sektorā ir viena no lielākajām kompānijām līdzās Bitmain un Binance.

Tomēr “Arrive” pārstāvis norādīja, ka Robinhood ir tikai nedaudz vairāk kā trīs miljoni lietotāju un valūtas vērtība ir 1.3 biljons ASV dolāru. Lielākajām kompānijām kā Coinbase and Binance kriptovalūtas tirdzniecības sektorā ir ievērojami lielākas lietotāju bāzes un augstāks tirgus novērtējums. Tādējādi kriptovalūtas Robinhood ietekme uz kriptovalūtas tirgu varētu būt pārspīlēta.

Coinbase ir vairāk nekā 10 miljoni lietotāju un 2017. gada novembrī skaits pārsniedza 10 miljonu lietotāju atzīmi. Sešu mēnešu laikā Binance ir ieguvis vairāk nekā 6 miljonus lietotājus, katru mēnesi lietotāju skaits ir palielinājies par aptuveni 1 miljonu. Tā kā Binance un Coinbase ir vismaz par trīs miljoniem vairāk lietotāju nekā Robinhood platformai, kriptovalūtas Robinhood Crypto nozīme ir krietni vien pārspīlēta.

Tomēr ir jāuzsver arī tas, ka Robinhood Crypto platformā lietotāju gaidīšanas sarakstā ir pieteikušies vairāk nekā 1 miljons lietotāju, tāpēc, iespējams, ka arī esošie Coinbase un Binance klienti ir iesnieguši pieteikumu, lai varētu izmantotu dažādas kriptovalūtas tirdzniecības platformas.

Tā ir samērā optimistiska zīme, ka biljons dolāru vērtie uzņēmumi ārpus finanšu un kriptovalūtas industrijām veic investīcijas kriptovalūtas produktos un tirdzniecības platformās. Tomēr ir acīmredzams, ka kriptovalūtas tirgi un daudzas kompānijas sektorā ir vēl joprojām agrīnā attīstības stadijā lietotāju darbības, tirgus novērtēšanas un mērogojamības ziņā.

Daudzu lielo investoru miljonu dolāru vērtie ieguldījumi kriptrovalūtas pasaulē dod labumu katrai pusei šajā nozarē, tai skaitā uzņēmumiem un klientiem, jo uzņēmumiem var būt lielāks kapitāls savu darbību veikšanai, un klienti var gūt labumu no konkurences šajā nozarē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top