Biržas

Piecos ASV štatos palaista kriptovalūtu tirdzniecības platforma Robinhood

Robinhood platforma

Piecos ASV štatos darbību uzsāka Robinhood – jauna mobilā platforma bitkoinu un citu kriptovalūtu treidingam. Šai etapā lietojumprogramma pieejama Kalifornijas, Masačūsetsas, Misūri, Montānas un Ņūhempšīras rezidentiem.

Papildus kriptovalūtām Robinhood piedāvā tradicionālo finanšu aktīvu treidingu.

Sākotnējā etapā investoriem pieejamas tikai divas bāzes kriptovalūtas – Bitkoins un Ethereum. Citu altkoinu – Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Ethereum Classic, Zcash, Monero, Dash, Stellar, Qtum, Bitcoin Gold, OmiseGo, NEO, Lisk un Dogecoin – kurss pieejams tikai skatīšanās režīmā.

Saskaņā ar kompānijas paziņojumu tās misijas būtība ietverta tajā, lai “finanšu sistēma strādātu visiem”. Tāpēc Robinhood neiekasēs komisijas naudu par tirdzniecību, lai gan cenās būs iekļautas komisijas maksas, kas saistītas ar biržu lietojumprogrammu.

Kompānija arī apgalvo, ka nākotnē Robinhood iespējas varēs izmantot ne tikai pārējo štatu, bet arī citu planētas valstu iedzīvotāji. Jāatzīmē, ka Robinhood jau ir diezgan laba reputācija: kompānija strādā tirgū piecus gadus un iepriekš piesaistījusi 176 milj. $ investīcijas, tostarp no Andreessen Horowitz, Index un NEA. Pašlaik kompānijas tirgus kapitalizācija ir 1,3 mljrd. $.

Atgādināsim, ka vēl pirms lietojumprogrammas palaišanas kriptovalūtas lietojumprogrammai bija vērojama liela ažiotāža – ļoti strauji jaunu reģistrāciju skaits platformā pārsniedza sākumā 800 tūkstošus, bet pēc tam arī miljonu.

Repera Jay Z kompānija arī veikusi investīcijas Robinhood kriptovalūtas tirdzniecības platformā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top