Visas ziņas

Halovīna konfekšu robots

Šogad ASV, sakara ar pandēmiju, Halovīna svētki netiks svinēti tik vērienīgi kā iepriekš, bet saldumu ražotāji šim periodam meklē jaunus veidus, kā palielināt konfekšu pārdošanas apjomus.

Konfekšu, marmelādes un citu – ne pašu veselīgāko, bet ļoti garšīgo – lietu ražotājiem Halovīns ir vieni no galvenajiem svētkiem gadā. 2019. gadā konfekšu pārdošanas apjoms ASV pirms Halovīna sasniedza 4,6 mljrd. dolāru, un tie ir apmēram 10 % no daudzu kompāniju gada apgrozījuma. Lieldienās, Valentīndienā un Ziemassvētkos konfektes tiek pārdotas mazāk.
Cilvēki ir kaut kā jāpiesaista saldumu iegādei, tāpēc ražotāji izdomā jaunas PR kampaņas. Piemēram – kompānija Reese ir radījusi attālināti vadāmas robotdurvis, kuras uz katru frāzi “saldumus vai izjokošu” izsniedz šokolādes cepumu paciņu.

Robotdurvis ceļos pa 12 ASV pilsētām, un tās var “uzaicināt” – izmantojot tēmturi #ReesesDoor,  zīmola Instagram konta komentāros.

Bet tas vēl nav viss: kompānija Mars Wrigley laidusi klajā lietotni Trick or Treat, kurā var pasūtīt virtuālus saldumus un uzaicināt draugus. Visas virtuālās konfektes veikalā varēs apmainīt pret īstām, nosūtīt kā sūtījumu vai ziedot labdarības organizācijas naudas formātā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top