Tehnoloģijas

Robots Keyi Tech Clicbot bērnu apmācībai

Robots Clicbot

Neskatoties uz to, ka izstāde CES 2020 beidzās janvāra sākumā, vēl joprojām ir daudz interesantu projektu, par kuriem mēs Latvijā neko neesam dzirdējuši.  Esam palaiduši garām brīnišķīgo modulāro robotu Keyi Tech Clicbot.

Robota galvenais mērķis ir izglītības projekti. Robotu var apmācīt sekot jūsu kustībām, spēlēt spēles, iemācīt pasniegt tasīti kafijas. Kafijai, gan jāatrodas jau uz galda.

Apmācība notiek, izmantojot iOS un Android lietojumprogrammas. Sākumā apmācības, instrukcijas un tikai pēc tam varat skolot savu robotu.

Robota smadzenes ir skārienjūtīgs displejs, kamera ar sensoriem. Uzlādē – caur C tipa USB spraudni.

Papildus blokus var savienot ar galveno ierīci. Ir savienojošās bumbiņas, riteņi, papildu sensori, turētāji viedtālrunim un daudz kas cits.

Kopumā būs pieejami četri komplekti par USD 299, 399, 499 un 699 – tā ir cena par iepriekšējiem pasūtījumiem Kickstarter platformā , mazumtirdzniecības komplekti maksās par USD 449, 599, 749 un 1099. Cenas atšķirība ir papildus moduļu skaitā. Ražotājs sola, ka šā gada jūlijā sāks nosūtīt pirmos eksemplārus.

Pateicoties moduļiem un papildus blokiem, ir pieejami tūkstošiem dažādu kombināciju. Ierīce galvenokārt ir paredzēta bērniem, lai iemācītu viņiem matemātiku, programmēšanas pamatus un veicinātu interesi par robotiku.

Video par Keyi Tech Clicbot robotu

Avots: wylsa.com; kickstarter.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top