Biržas

Rodžers Vers paziņojis par savas kripto biržas realizēšanas plāniem

Bitcoin.com izpilddirektors (CEO) Rodžers Vers

Bitcoin.com izpilddirektors (CEO) Rodžers Vers paziņojis par nodomu realizēt savu kripto biržu. Šai nolūkā viņš var vai nu iegādāsies jau pastāvošu platformu, vai atrast partneri jaunā produkta izveidei – ziņo Bloomberg.

Zināms kā viens no agrīniem bitkoinu telpas investoriem – Rodžers Vers šobrīd ir viens no galvenajiem Bitcoin Cash popularizētājiem – altkoina, kas 2017. gada augustā atšķēlās no bitkoina galvenā tīkla daudzus strīdus izraisījuša hardfork rezultātā.

Bitcoin Cash ieņem ceturto vietu CoinMarketCap reitingā pēc kapitalizācijas un tiek tirgots lielākajā daļā populāro biržu un tagad Rodžers Vers plāno palaist savu platformu, kur Bitcoin Cash būs galvenā valūta.

“Ja mēs to izdarīsim paši, tad tas mums izmaksās ļoti lēti – un mēs iegūsim tieši to, ko vēlamies. Tomēr mums nav pietiekama drošības līmeņa, kas piemīt kauju testus izturējušām biržām”, – teica viņš.

Vers arī piebildis, ka birža tiks realizēta uz platformas Bitcoin.com, kam pateicoties tai katru dienu būs “desmitiem tūkstošu jaunu lietotāju”.

Atgādinām – iepriekš šajā gadā vietne Bitcoin.com tika asi kritizēta par to, ka sāka aktīvi virzīt Bitcoin Cash – to pozicionējot kā bitkoina “oriģinālu” un faktiski maldinot jaunos lietotājus.

Kādā brīdī pret Rodžeru Veru gandrīz tika iesniegta prasība tiesā, tostarp CoinMarketCap dzēsa saiti uz Bitcoin.com no pirmajai kriptovalūtai veltītas lapas.[/fusion_text]

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top