Bitcoin Cash

Rodžers Vers lielveikalā iepērkas ar Bitcoin Cash (Video)

Viens no galvenajiem Bitcoin Cash piekritējiem – Rodžers Vers – nodemonstrējis, kā var samaksāt par pirkumiem lielveikalā, izmantojot kripto. Vietnes Bitcoin.com dibinātājs savā Twitter kontā ievietojis attiecīgu video.

Vers iegāja kādā lielveikalā un parādīja, kā viņš samaksā par saviem pirkumiem pašapkalpošanās kasē. Viņš izmantoja instrumentu elipay, kur vajadzēja noskenēt QR kodu. Pēc tam nauda tika norakstīta no viņa maka.

“Šajā lielveikalā pieņem kriptovalūtas. Var samaksāt par precēm, izmantojot Bitcoin Cash, Ethereum, Eligmacom un bitkoinu”, – viņš rakstīja.

Biržas Binance vadītājs Čanpens Čžao ir sajūsmā par šo video. “Neticami, es ceru, ka viņi pievienos arī tokenu BNB”,

Rodžers Vers ir pazīstams ar to, ka uzskata Bitcoin Cash par labāko kriptovalūtu no visām esošajām. Saskaņā ar viņa sacīto – bitkoina problēma ir tā bloku nelielie izmēri. Bet Bitcoin Cash šīs problēmas nav.
Taču ne visi piekrīt Vera optimismam. Tostarp kompānijas Heisenberg Capital dibinātājs un pazīstamais treideris Makss Kaizers ir pārliecināts, ka Bitcoin Cash un Bitcoin SV sabruks par 90%. Bet Twitter konts @Bitcoin pat nosaucis Bitcoin Cash par “scam”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top